Festivālā „Dzīres Kuldīgā” viesojas ārvalstu delegācijas

Foto: Eduards Dambergs

 

Kuldīgas pilsētas festivāla „Dzīres Kuldīgā” laikā Kuldīgā viesojas vairākas ārvalstu delegācijas – divdesmitās „Dzīres” ar savu klātbūtni pagodinājuši viesi no Vācijas, Norvēģijas un Francijas.

No Vācijas ieradusies delegācija no Kuldīgas sadraudzības pilsētas Gēsthahtes. Delegāciju vada Gēsthahtes pašvaldības vadītājs Samuels Valters Bauers. Norvēģiju pārstāv sadraudzības pilsētas Drobakas delegācija mēra Tores Vestbija vadībā. Savukārt viesi no Francijas pārstāv Gēsthahtes sadraudzības pilsētu Plezīru, ar ko arī Kuldīgai izveidojušās draudzīgas attiecības un sadarbība dažādos projektos. Delegāciju vada Bernadete Klesse, Plezīras sadraudzības komitejas priekšsēdētāja.

Piektdien, 17. jūlijā, viesi ieradās Kuldīgas novada Domē, lai tiktos ar Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu, viņas vietniekiem un citiem pašvaldības pārstāvjiem.

Tikšanās laikā kuldīdznieki saņēma īpašu dāvanu no Gēsthahtes pārstāvjiem – viņi izveidojuši un draugiem Kuldīgā atveduši īpašu grāmatu, kurā apkopotas fotogrāfijas no gēsthahtiešu viesošanās „Dzīrēs Kuldīgā” pirms diviem gadiem.

Pēc tikšanās tapa tradicionālā viesu un Kuldīgas novada pašvaldības pārstāvju kopbilde pie Kuldīgas jaunā rātsnama. Viesi uzturēsies Kuldīgā līdz svētdienai.

Vairāk par „Dzīres Kuldīgā”

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav