Kuldīgas novada Dome izsludina konkursu pilsētas festivāla „Dzīres Kuldīgā” gājiena dalībniekiem

Foto: Ieva Benefelde

Kuldīgas novada Dome izsludina konkursu festivāla „Dzīres Kuldīgā” gājiena dalībniekiem – tradicionālo svētku gājienu šogad vēros žūrija, kas izraudzīsies un ar pārsteiguma balvām sveiks uzvarētājus nominācijās „Atraktīvie kuldīdznieki”, „Spilgtie kuldīdznieki”, „Jaunie kuldīdznieki”, „Muzikālie kuldīdznieki” un „Sirsnīgie kuldīdznieki”, festivālam „Dzīres Kuldīgā” veltītajā preses konferencē sacīja Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Žūrijā, kuras darbu vadīs Kuldīgas novada Domes priekšsēdētājas 1.vietnieks Viktors Gotfridsons, darbosies laikraksta „Kurzemnieks” žurnāliste Daina Tāfelberga, Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Dzintars Pakalns, Kuldīgas Aktīvās atpūtas centra direktors Artis Gustovskis un māksliniece Jolanta Ozollapa. Apbalvošana notiks pilsētas estrādē pēc gājiena.

Dome aicina kuldīdzniekus – iestādes, uzņēmumus, biedrības un domubiedrus – aktīvi piedalīties gājienā, svinot savas pilsētas divdesmitos pilsētas svētkus. Kā katru gadu, kuldīdznieki aicināti doties gājienā brīvprātīgi, gatavojoties tam ar izdomu, asprātību un sirsnību.

Svētku rīkotāji cer, ka gājiens noritēs īpašā „Dzīru” 20. jubilejas gaisotnē, ko veidos paši gājiena dalībnieki un skatītāju tūkstoši. Gājiens ir iespēja sajust, kā visa pilsēta uzgavilē, gūt pozitīvas emocijas un stiprināt kopības sajūtu, apliecinot mīlestību un piederību savai pilsētai.

„Dzīru” gājiens notiks sestdien, 18. jūlijā, no plkst. 21:00. Gājiena maršruts būs tradicionāls – sākot no vecā Ventas tilta pa Baznīcas ielu līdz Rātslaukumam, pa Liepājas ielu, gar Pilsētas laukumu pa Smilšu ielu un Pētera ielu uz pilsētas estrādi. Pēc gājiena estrādē norisināsies lielā svētku balle kopā ar grupu „Kraujas band”, kā arī pusnaktī svētku viesus priecēs salūts.

Vairāk par „Dzīres Kuldīgā”

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav