Festivāla „Dzīres Kuldīgā” apmeklētājiem piedāvās sacensties ar radiovadāmiem auto

Publicitātes foto

Kuldīgas pilsētas festivāla „Dzīres Kuldīgā” laikā sestdien, 18. jūlijā, no plkst. 10:00 līdz 19:00 pilsētas estrādē svētku apmeklētājiem būs iespēja piedalīties sacensībās ar hobija klases radiovadāmajiem pilnpiedziņas bagijiem un džipiem pa speciāli izveidotu radiovadāmo modeļu bezceļu trasi.

Sacensības būs bez maksas, un trīs ātrākie dalībnieki balvā iegūs balvu no pasākuma rīkotāja – „R/C Veikals” – kādu no radiovadāmajiem modeļiem.

Katrs dalībnieks drīkstēs sacensībās piedalīties tikai vienu reizi. Dalībniekam būs jāveic pieci ātri apļi. Papildus bezceļu trasei būs izveidota vēl viena trase, kas domāta mazākajiem Kuldīgas svētku apmeklētājiem. Pa šo trasi bērni varēs braukt ar radiovadāmajiem modeļiem ar īstu stūri, iejūtoties īsta autovadītāja lomā.

Jāpiebilst, ka „R/C Veikals” ir viens no svētku superatrakcijas „Zelta ikrs” atbalstītājiem – kāds no „Zelta ikra” dalībniekiem varēs laimēt „R/C Veikala” dāvāto balvu – radiovadāmo BMW I8 Vision concept auto ar īstu stūri. Superatrakcijas „Zelta ikrs” bumbiņas svētku laikā iespējams iegādāties Rātslaukumā, Pilsētas laukumā un citviet.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav