Kuldīgas pilsētas svētkos AS „Latvijas Zaļais punkts” mācīs šķirot stiklu

AS „Latvijas Zaļais punkts” jau šo svētdien – 19. jūlijā no plkst. 12:00 līdz 15:00 piedalīsies „Dzīres Kuldīgā”, lai izglītotu iedzīvotājus par atkritumu šķirošanas nepieciešamību un veicinātu stikla nošķirošanu. 

AS „Latvijas Zaļais punkts” telts atradīsies Kuldīgas pilsētas dārzā, kur būs iespēja uzzināt par dažādu materiālu pārstrādi, apskatīt infografikas, uzdot jautājumus Punktuālim un AS „Latvijas Zaļais punkts” pārstāvjiem.

Kaspars Zakulis, AS „Latvijas Zaļais punkts” direktors: „Šķirot atkritumus ir viegli, to tagad zina ikviens bērns un jaunietis. Mūsu uzdevums ir radīt cilvēkiem izpratni, ka atkritumi, ko ikdienā izmetam, ir vērtīgs resurss, kas pārstrādāts var kalpot vēl un vēl. Pilsētas svētkos ikvienam būs iespēja aprunāties ar Punktuāli, kurš pastāstīs gan par stikla, plastmasas, papīra un bateriju šķirošanu, gan par šo materiālu otrreizējo pārstrādi.”

Atnesot uz AS „Latvijas Zaļais punkts” telti vismaz vienu tukšu stikla pudeli vai burku un aizpildot aptaujas anketu, ikviens pilsētas svētku apmeklētājs piedalīsies loterijā, kurā izlozes kārtībā balvā varēs iegūt veikala „Rimi” dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Izloze notiks plkst. 15:00, kad tiks noskaidrots laimīgais balvas ieguvējs.

Kristīne Ciemīte – Kupre, „Rimi Latvia” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja: „Lieli darbi arvien sākas no mazām pārmaiņām – arī attiecībā uz dabu, kur „Rimi” jau izsenis realizē un atbalsta idejas, lai mēs dzīvotu tīrākā, skaistākā un veselākā vidē. Paši ikdienā šķirojam produktu iepakojumu, paplašinām ekoloģisko produktu klāstu, ieviešam energoefektivitātes uzlabojumus veikalos, kā arī veicam daudzas citas videi un cilvēkiem draudzīgas pārmaiņas. Tāpēc, piedaloties akcijā kopā ar „Latvijas Zaļo punktu”, aicinām ikvienu veikt lielus darbus, sākot no mazām pārmaiņām savā ikdienā, piemēram, piešķirot lietām „otru dzīvi” un nododot stiklu otrreizējai pārstrādei.”

Telts apmeklētājus sagaidīs arī pārsteiguma balviņas no AS „Latvijas Zaļā punkts”.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav