Būtiska informācija par satiksmi un drošību „Dzīru Kuldīgā” laikā

Publicitātes foto

Saistībā ar Kuldīgas pilsētas festivālu „Dzīres Kuldīgā” šajā nedēļā Kuldīgā būs satiksmes ierobežojumi, lai iekārtotu svētku norises vietas. Tāpat svētku viesu ērtībai darbosies bezmaksas stāvvietas. Aicinām kuldīdzniekus un pilsētas viesus rūpīgi sekot ceļa zīmēm un norādēm.

Auto stāvvietas

Sākot no ceturtdienas, 16. jūlija, līdz svētdienai, 19. jūlijam, svētku viesu ērtībai darbosies bezmaksas stāvvietas Dzirnavu ielā 13 (pie Māras dīķa), Mucenieku ielā 20 (pie veikala „Maxima”), Mucenieku ielā 45 (Krāmu tirgus teritorijā), Piltenes ielā 25 (pie ģimnāzijas stadiona) un Kaļķu ielā 14 („Mobile A” sētā). Pasākuma organizatori ir vienojušies ar zemessargiem par automašīnu pieskatīšanu. Svētkos būs pieejams arī tikko rekonstruētais stāvlaukums Raiņa ielā 21 pie Kuldīgas Kultūras centra. Pašvaldības policija aicina viesus, kuri Kuldīgā iebrauks no Rīgas puses, automašīnas atstāt Pārventā (Stendes ielas visā garumā un Krasta ielā), veco Ventas tiltu šķērsojot ar kājām.

Karte, kurā atzīmētas auto stāvvietas un labierīcības – pielikumā.

Satiksmes ierobežojumi

No 14. līdz 19. jūlijam ar satiksmes ierobežojumiem jārēķinās Pilsētas laukumā, kur darbosies atrakciju parks, un Baznīcas ielā. No piektdienas, 17. jūlija, būs slēgts arī Pilsētas laukumam paralēlais Liepājas ielas posms no Piltenes ielas līdz Smilšu ielai.

Trešdien, 15. jūlijā, saistībā ar mēģinājumuap plkst. 23:00 uz stundu būs slēgta satiksme Dzirnavu ielā pie Māras dīķa.

Ceturtdien, 16. jūlijā, saistībā ar „Dzīru atklāšanas pasākumu, kas norisināsies ceturtdien, 16. jūlijā, plkst. 23:30 pie Māras dīķa (Dzirnavu ielā), paredzēti satiksmes ierobežojumi – no plkst. 23:00 līdz pasākuma noslēgumam (apmēram 1 stundu) būs slēgts Dzirnavu ielas posms no Mucenieku ielas līdz Sūru ielai. Ap Māras dīķi tiks izslēgts ielu apgaismojums. Apmeklētājus aicinām izmantot tuvākās auto stāvvietas un doties uz norises vietu ar kājām.

Piektdien, 17. jūlijā, vakara koncerta „Sirds stīgu spēle” apmeklētājus aicinām doties uz norises vietu Pilsētas estrādi ar kājām, automašīnu novietojot citur pilsētā.Lai neveidotos rindas pie ieejas estrādē, lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi. Vecākiem, kas plāno ņemt uz koncertu bērnus, kuri ir jaunāki par 3 gadiem, lūgums izvērtēt, vai vakara koncerts (tā saturs, norises vieta un laiks) ir piemērots bērna vecumam un vai tas nesagādās liekas problēmas bērnam, viņa vecākiem un citiem apmeklētājiem.

Sestdien, 18. jūlijā, visas dienas garumāsaistībā ar Amatnieku tirgu būs slēgta 1905. gada iela no Smilšu ielas līdz Liepājas ielai un Raiņa iela līdz krustojumam ar Mucenieku ielu, kā arī Baložu iela.

Sestdien, 18. jūlijā, sakarā ar svētku gājienu no plkst. 19:30 līdz gājiena noslēgumam būs slēgta satiksme pāri vecajam Ventas tiltam un ap svētku gājiena maršrutu. Gājiena maršruts ir tradicionāls: sākot no vecā Ventas tilta pa Baznīcas ielu līdz Rātslaukumam, pa Liepājas ielu, gar Pilsētas laukumu pa Smilšu un Pētera ielu uz pilsētas estrādi.

Svētku pasākumu programma

Ar izvērstu Kuldīgas pilsētas festivāla „Dzīres Kuldīgā” pasākumu programmu, kā arī citu noderīgu informāciju iespējams iepazīties mājas lapā www.kuldiga.lv. Īpašajā „Dzīru” sadaļā www.kuldiga.lv/lv/kuldiga/svetki/dzires-kuldiga atrodama svētku programma PDF formātā (ērtākai apskatei un izdrukāšanai), kā arī ir iespējams apskatīt pasākumu programmu hronoloģiskā secībā, pasākumu norises vietu karti  un aktuālās ziņas par svētku pasākumiem. Lai nodrošinātu ērtāku piekļuvi pasākumu programmai mobilo ierīču lietotājiem, testa režīmā darbojas Kuldīgas mājas lapas mobilā versija m.kuldiga.lv.

Pašvaldības policija atgādina

Kuldīgas vecpilsētā noteikts ieteicamais braukšanas ātrums līdz 30 km/h, pilsētā tiek veikta video novērošana. Pašvaldības policijas tālrunis 28881288 (darbojas visu diennakti).

Zilā karoga pludmale

Tāpat laipni aicinām izmantot iespēju baudīt vasaru Zilā karoga pludmalē Mārtiņsalā netālu no Ventas rumbas, kurā no 10:00 līdz 22:00 dežūrē glābēji.

Kuldīgas pilsētas festivālu „Dzīres Kuldīgā” rīko Kuldīgas novada Dome un Kuldīgas Kultūras centrs.

Tā noteikti būs vislabākā nedēļas nogale šovasar! Baudīsim to kopā!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav