Čakli un darbīgi kuldīdznieki piedalās logu akcijā

Septembrī beidzas regulārā logu akcija, kurā vecpilsētas iedzīvotāji izmantoja iespēju sakārtot sava dzīvokļa logus.

Iedzīvotāji šogad bijuši ļoti aktīvi, jo kopumā akcijā darbojās 28 ģimenes. Mēs varam lepoties ar čakliem un darbīgiem kuldīdzniekiem no Ventspils, Jelgavas, Rumbas, Pētera, Baznīcas, Skrundas, Mazās Annas, 1905. gada ielas, kuri apguva nepieciešamās prasmes un iemaņas, lai sakārtotu sava īpašuma logus pēc tradicionālām metodēm. Šī sezona atklāj, ka pašvaldības piedāvāto atbalstu izmantojuši iedzīvotāji, kuru logu stāvoklis bija kritisks un pašu spēkiem vien neatjaunojams. Akcijas ietvaros pašvaldība atbalstīja arī koka rāmju remontu, kuru veica pieredzējis meistars.

Tā kā logu restaurācija ir bijusi veiksmīga un guvusi cilvēku atsaucību, tā tiks turpināta arī nākamgad. Šāda veida akciju Restaurācijas centrs rīko jau piekto gadu un cer, ka iedzīvotāju atsaucība nemazināsies. Pieteikšanās 2015. gada logu sakārtošanas akcijai tiks izsludināta nākamā gada maijā.

Jau iepriekš vēstīts, ka Kuldīgas novada Dome pasākumu atbalsta, par velti piedāvājot darbam nepieciešamos instrumentus, lineļļu rāmju gruntēšanai, ķiti un krāsu. Tādējādi šī ir iespēja iedzīvotājiem bez maksas, izmantojot tikai savu laiku un reāli darbojoties, sakārtot nama logus.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav