Piedāvā praktiskas mācības restaurācijas prasmju apgūšanai

restauracijas centrs
Foto: Ričards Sotaks

Kuldīgas restaurācijas centrs aicina Kuldīgas novada teritorijā dzīvojošos galdniekus pieteikties praktiskai apmācībai par restaurācijas darbu veikšanu. Dalībniekiem jābūt ar vismaz divu gadu pieredzi galdniecībā, jābūt interesei par restaurācijas procesu un vēsturisku ēku saglabāšanu.

Praktiskās mācības notiks centra telpās Baznīcas ielā 30, vienu reizi nedēļā darba dienā un ilgs no 18.00 - 21.00 no janvāra līdz aprīlim. Mācības būs bez maksas. Mācību procesa laikā dalībnieki apgūs praktiskas iemaņas, kas nepieciešamas korektu, mūsdienu prasībām atbilstošu restaurācijas darbu veikšanai. Centrs nodrošinās ar nepieciešamajiem darba rīkiem un materiāliem. Kursa noslēgumā katrs dalībnieks pastāvīgi veiks kāda būvgaldniecības elementa restaurāciju un konservāciju.

Kursa noslēgumā dalībnieki saņems apliecinājumu par kursa apguvi.

Interesentiem līdz šī gada 30. novembrim jāsūta pieteikums brīvā formā, pievienojot savu CV jeb dzīves aprakstu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav