UNESCO pilsētas spēle skolu jauniešiem

UNESCO
Foto: Eduards Dambergs

”Kuldīgas vecpilsēta kā Kurzemes hercogistes pirmā galvaspilsēta, un labākā saglabājusies liecība par šo vēstures periodu mūsdienās”

Kuldīgas novada pašvaldība sadarbībā ar UNESCO Latvijas nacionālo komisiju, Kuldīgas novada muzeju, Kuldīgas novada Galveno bibliotēku, Kuldīgas kultūras centru, Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centru, Kuldīgas novada Sporta skolu, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumu, Kuldīgas aktīvās atpūtas centru, Restaurācijas centru, un nevalstiskajām organizācijām organizē:

2019. gada 16. maijā plkst.12.00-16.00, Kuldīgas vecpilsētā.

Spēlē aicināti piedalīties Kuldīgas un novada skolu skolēni šādās klašu grupās:

  • 7. - 8. klase
  • 10. - 11. klase

Katra skola kādā no grupām aicināta pieteikt vismaz vienu komandu, kurā apvienojušies 5 skolēni, kuri izceļas ar sabiedrisko aktivitāti, vēlmi izzināt un radošu pieeju uzdevumu veikšanā.

Aktīvas un neformālas izglītošanās iespēja skolēniem par 2019. gada tēmu ”Kuldīgas vecpilsēta kā Kurzemes hercogistes pirmā galvaspilsēta, un labākā saglabājusies liecība par šo vēstures periodu mūsdienās”.

Spēles mērķis ir pievērst skolu jauniešu uzmanību Kurzemes vēsturiskās kultūrtelpas unikalitātei, Kuldīgas novada mantojuma saglabāšanai. Kā arī veicināt kultūras pieejamību un sabiedrības līdzdalību. Kuldīgas daba, un gleznaina pilsētvide ir izteiktā sintēzē, kas izpaužas ne tikai kultūrvēsturiskās, bet arī izteiksmīgās vēstures vērtībās.

Pieteikt dalību UNESCO pilsētas spēlei, var sākot ar 1. maiju, sūtot elektronisko pastu uz adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., līdz 2019. gada 13. maijam plkst. 17.00, klāt pievienojot aizpildītu pieteikuma anketu (skat. zemāk), vai aizpildot elektronisko pieteikuma anketu, kas pieejama:

PIETEIKUMA ANKETA

NOLIKUMS

AFIŠA

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav