Aicina uz semināru par inovatīvām sanācijas sistēmām vēsturisko ēku restaurācijai

restauracija
Foto: Ričards Sotaks

Celtniecības materiālu ražošanas kompānija “MKL Solid Technology” aicina uz savu ražoto produktu prezentāciju “Inovatīvas sanācijas sistēmas vēsturisko ēku restaurācijai”, kas notiks Kuldīgas restaurācijas centra telpās Baznīcas ielā 30, Kuldīgā trešdien, 3. aprīlī, plkst. 12.00 – 13.00.

Prezentācijā tiks apskatītas dažādas tēmas: kas ir MicroPore mūrus žāvējošais kaļķa apmetums un ar ko tas atšķiras no citiem sanācijas apmetumiem; inovatīvā sanācijas sistēma AERO dry – sausas un siltas sienas; SwitchWarm – zemsprieguma apkures sistēma augstām prasībām; Ecobeton – produkti ēku konservācijai (kokam, ķieģelim, betonam); ULTRA LOW pretpelējuma un pretaļģu krāsas.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Ražotājas pārstāvis aicina visus, kam rūp vēsturisko ēku kvalitatīva saglabāšana nākamajām paaudzēm.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties līdz 2019. gada 2. aprīlim, nosūtot pieteikumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav