Pabeigti remontdarbi Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas ēkā

kmhzv
Foto: Ričards Sotaks

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas vecajā ēkā Pētera ielā 5 noslēgušies apjomīgi remontdarbi. 2018. gadā šeit īstenoti trīs projekti.

Projekta “Kuldīgas mākslas un humanitāro zinību vidusskolas fasādes vienkāršota atjaunošana Pētera ielā 5, Kuldīgā, Kuldīgas novadā” ietvaros ēkai atjaunoja jumtu, to nosiltinot, notīrot esošos dakstiņus un atliekot tos atpakaļ, bet salūzušos dakstiņus aizvieta ar jauniem līdzīgas formas un krāsas dakstiņiem. Tāpat atjaunoja un krāsoja ēkas fasādi, atjaunoja un nomainīja logus. Būvniecības līgumu noslēdza pērnā gada 28. maijā ar SIA “AB Būvniecība”, būvuzraudzību veica SIA “Struņķkrogs” būvuzraugs Dainis Šēlis, bet autoruzraudzību – SIA “Ozola & Bula” arhitekte Vija Ozola. Kuldīgas novada pašvaldības būvvalde darbus pieņēma 27. decembrī. Kopējās projekta izmaksas bija gandrīz 248 tūkstoši eiro, ieskaitot PVN.

Uzlabojumi bija nepieciešami arī ēkas ceturtajā stāvā. Tāpēc projekta “Ceturtā stāva telpas grīdas remonts Kuldīgas mākslas un humanitāro zinību skolā, Pētera ielā 5, Kuldīgā” veica koka grīdas slīpēšanu un lakošanu. Būvniecības līgums noslēgts 29. novembrī ar SIA “Revalat”, darbi pabeigti 27. decembrī. Darbi kopumā izmaksājagandrīz 3700 eiro,  ieskaitot PVN. Savukārt projekta “Kuldīgas mākslas un humanitāro zinību skolas ceturtā stāva elektroinstalācijas atjaunošana Pētera ielā 5, Kuldīgā” ietvaros pārbūvēta ēkas ceturtā stāva elektroinstalācija. Būvniecības līgums noslēgts 10. augustā ar SIA “ELM”, būvuzraudzību veica SIA “Volts-1”. Kuldīgas novada pašvaldības būvvalde darbus pieņēma 14. novembrī. Projekts kopumā izmaksāja 7300 eiro, ieskaitot PVN. Visi izdevumi segti no pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola šogad maijā ar salidojumu svinēs skolas 30 gadu jubileju.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav