Sv. Annas baznīcas draudzes mājai jauns jumts

Foto: Kārlis Leitis

Ar Eiropas programmas LEADER un Kuldīgas novada pašvaldības atbalstu Kuldīgas Svētās Annas baznīcas atbalsta biedrība draudzes mājai nomainījusi dakstiņu jumtu, bojātos dēļus, kā arī nostiprinājusi jumta konstrukcijas. Lauku atbalsta dienesta LEADER programmas ietvaros piešķirti 24 301,38 EUR, bet 2700,15 EUR piešķīra pašvaldība. Darbus veica SIA “Kuldīgas Būvserviss”, autoruzraudzību – SIA “Darbnīca A Projekti”.

Sv. Annas baznīcas teritorija projekta ietvaros labiekārtota vairākās kārtās. 1. un 2. kārtā sakārtots baznīcas dārzs – ierīkotas laternas un izveidoti bruģa celiņi. Plānots sakārtot arī draudzes nama fasādi, logus, durvis un citas nokalpojušās detaļas.

Draudzes nams celts 1958. gadā par baznīcēnu ziedojumiem un ar viņu palīdzību. 1961. gadā ēku ieskaitīja pilsētas dzīvokļu fondā. Draudze to atguvusi vien 1990. gadā, mācītāja Modra Plātes laikā, kad ēku atkal par saziedoto naudu un ar pilsētas valdes palīdzību pārbūvē. Šobrīd draudzes namā notiek dažādas tikšanās – Bībeles stundas, iesvētāmo mācības, darbojas svētdienas skola, kristīgo skautu vienība u.c. aktivitātes.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Kristaps groskaufmanis

    es ļoti gribu iet uz draudzesmaju

    27.07.2017 21:21:21