Pēc Liepājas ielā strādājošo uzņēmēju rosinājuma precizē lēmumu par iebraukšanu gājēju ielā

Foto: Kristīne Duļbinska

Maija Kuldīgas novada Domes sēdē deputāti, uzklausot Liepājas ielā strādājošo uzņēmēju viedokli, nolēma precizēt 2016. gada 26. maija Kuldīgas novada Domes sēdes lēmumu, kas nosaka transporta kustības organizēšanu Liepājas ielas posmā, kas noteikts par gājēju ielu.

Pie Domes vadības bija vērsušies uzņēmēji, kuru veikaliem gājēju ielas posmā nav citu iespēju piebraukt, lai piegādātu preces. Iepriekš pieņemtais lēmums noteica, ka preces gājēju ielā atļauts piegādāt no 6.00 līdz 7.30. Taču preču piegādātāji nereti piegādes veic ne tikai konkrētajam veikalam Kuldīgā, bet gan uzņēmējiem visā Kurzemē, un piegādes laiki atšķiras – tā Domes priekšsēdētājai Ingai Bērziņai stāstīja uz sarunu Domē atnākušie uzņēmēji.

Pēc sarunas tika veikta Liepājas ielā strādājošo uzņēmēju aptauja, noskaidrojot, ka uzņēmēji atbalsta nepieciešamību pagarināt laika posmu, kad iespējams iebraukt gājēju ielā, lai piegādātu preces.

Dome nolēma, ka turpmāk transportlīdzekļi, kuru pilna masa nepārsniedz 5 tonnas un kas apkalpo tirdzniecības vai citus uzņēmumus vai veic ar īpašumu apsaimniekošanu saistītus darbus objektos, kas atrodas tieši pie ielas gājēju posma un kuriem nav citu piebraukšanas iespēju, darba dienās (visu diennakti) drīkst braukt pa Liepājas ielu, izmantojot īsāko piekļuves maršrutu, kā arī apstāties un stāvēt uz tās līdz 15 minūtēm, ja netiek traucēta gājēju un velosipēdu vadītāju pārvietošanās.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav