Atklāj jaunu kultūrtūrisma produktu "Atrodi Vienradzi Kuldīgā!”

Foto: Eduards Dambergs

11. maijā no 12.00 līdz 16.00 Kuldīgas vecpilsētā norisināsies dārgumu medības "Atrodi Vienradzi Kuldīgā". Aktīvajā un neformālajā izglītojošajā spēlē aicināti piedalīties jaunāko klašu skolēni ar ģimenēm.

Atklāšanas pasākumā aicināti piedalīties Kuldīgas novada skolu 2.-4. klašu skolēni. Katra skola vismaz vienā grupā aicināta pieteikt piecu skolēnu komandu un skolotāju, kuriem ir vēlme izzināt un radoši risināt uzdevumus. Spēles laikā, dalībniekus gaida jaunas zināšanas, patīkama laika pavadīšana un pārsteiguma balvas. Veicot dalībnieku vērtēšanu, netiek ņemts vērā spēles izpildes ātrums, bet gan radošums, rūpība un uzmanība uzdevuma izpildē. Tās būs ītas "Dārgumu medības”.

Spēles saturs ir izstrādāts latviešu, angļu un krievu valodā. Spēles materiāli no 29. maija būs pieejami Kuldīgas aktīvās atpūtas centrā darba laikā, turpat varēs saņemt arī balvas.

Biedrība "Dabas spēku aģentūra” izstrādājusi jaunu kultūrtūrisma produktu, kas paredz dārgumu medības par tēmu "Atrodi Vienradzi Kuldīgā”. Tā veidota kā spēle, ar mērķi radīt ilgtspējīgu, izglītojošu kultūrtūrisma produktu - spēli, kura veidota, izmantojot Kuldīgas dabas un kultūras mantojuma bāzi un paredzēts, lai atraktīvā un mērķauditorijai saistošā veidā rosinātu interesi par kultūras un dabas mantojuma vērtību sabiedrībai. Tā kā Kuldīga ir vieta, kam raksturīgs bagāts kultūras un dabas mantojums, tad spēle ļaus labāk iepazīt vecpilsētas īpašās vērtības.

Dalība spēles atklāšanas pasākumam jāpiesaka līdz 10. maijam e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., klāt pievienojot aizpildītu pieteikuma anketu.

Pieteikuma anketa

Projekta aktivitātes tiek īstenotas ar ES Eiropas reģionālās attīstības fonda un Centrālās Baltijas programmas 20014.-2020. gadam finansiālu atbalstu. Pilsētas spēle tiek rīkota projekta "Dzīvojam ar kultūras mantojumu" jeb Livi heri ietvaros. Atklāšanas pasākums tiek rīkots sadarbībā ar UNESCO Latvijas nacionālo komisiju, Kuldīgas novada pašvaldību, Kuldīgas Galveno bibliotēku, Kuldīgas novada muzeju, Kuldīgas Bērnu un jauniešu centru un Kuldīgas novada sporta skolu.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav