Pasākumu kalendārs


Cikla “Džezs skan Kuldīgā” 4. koncerts Andrejs Jevsjukovs, Zintis Žvarts un “Jam Orchestra” programmā “Saulriets”

25.09.2021. 18:00
Kuldīgas kultūras centrs, Raiņa iela 21, Kuldīga

25. septembrī 18.00 Kuldīgas kultūras centrā  cikla “Džezs skan Kuldīgā” 4. koncerts Andrejs Jevsjukovs, Zintis Žvarts un “Jam Orchestra” programmā “Saulriets”

Jam Orchestra:

Andrejs Jevsjukovs– leģendārs Latvijas džeza mūziķis, ģitārists, komponists, aranžētājs, ģitāras pedagogs, JVLMA docents,

Mareks Logins– šobrīd viens no populārākajiem un pieprasītākajiem Latvijas džeza bundziniekiem,

Andrejs Orlovs– universāls basģitārists, kurš izceļas ar lielisku stila izjūtu un virtuozu spēli,

Elvis Artūrs Lintiņš– izcils jaunās paaudzes taustiņinstrumentālists, komponists, aranžētājs,

Zintis Žvarts– saksofonists, pedagogs, “Big Al& The Jokers”, “Mirage Jazz Orchestra” un daudzu citu muzikālu projektu dalībnieks.

Jam Orchestra izveidojās 2001. gadā kā augstskolas studentu domubiedru grupa. Tās dalībniekus apvienoja mīlestība pret džeza mūzikas stilistisko daudzveidību. Pārsvarā visi grupas dalībnieki savā profesionālajā darbībā spēlē citu stilu mūziku (rhythm&blues, reggae, rock, rock&roll, funky, bigband swing u.c.), līdz ar to grupas repertuārs un skanējums veidojies ļoti krāsains un neprognozējams, ko vienā jēdzienā varētu saukt par fusion vai jazz rock, bet stilistikā dzirdama arī daudzu citu mūsdienu mūzikas elementu ietekme. Lielu daļu Jam Orchestra repertuāra veido grupas muzikālā līdera Andreja Jevsjukova oriģinālā mūzika. Šajā koncertā būs dzirdami skaņdarbi no grupas  jaunākā albūma “Sunset” (2020). Grupas koncertgrafiks nav ļoti piesātināts, tāpēc vienmēr ir patiesi interesanti  tikties, muzicēt, improvizēt un radīt klausītājiem unikālu koncerta atmosfēru.

Pasākuma tips – zaļais (drošais). Ieeja koncertā no 12 gadu vecuma ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas digitālo sertifikātu. Vietas pie galdiņiem. Biļetes Biļešu paradīze kasēs iepriekšpārdošanā līdz 23. septembrim 5,00 EUR, vēlāk 7,00 EUR

Afiša