Pasākumu kalendārs
Veselības diena dāmām un kungiem 60+

25.10.2019. 10:00
KNSS komplekss, Kalna iela 6, Kuldīga

 

PROGRAMMA

Piektdien, 25. oktobrī, Kuldīgas novada Sporta skolas sporta kompleksā Kuldīgā, Kalna ielā 6 norisināsies veselības diena dāmām un kungiem 60+ “Par miegu un mieru”. Dalībnieku reģistrācija sāksies no plkst. 10.00.

Pasākuma rīkotāji dalībniekiem sarūpējuši daudzveidīgu piedāvājumu. Būs iespējams piedalīties vingrošanā ūdenī, izbaudīt kadiķa pieskārienu pirtī un saunā, kā arī apmeklēt sāls istabu. Labsajūtas studijā varēs baudīt roku, plecu un galvas masāžu labsajūtai, kā arī manikīru. Tāpat pasākumā būs iespējams uzzināt vairāk par ārstnieciskajiem augiem un augu spēku veselības profilaksei, kā arī izzināt kvalitatīvas atpūtas un miega noslēpumus. Vēl varēs piedalīties miega masku darbnīcā un rotu meistardarbnīcā.

Svara kabinetā Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas “Uzturs” studentes iepazīstinās ar veselīga uztura principiem un noteiks ķermeņa masas indeksu. Apmeklētājiem ar ķermeņa kompozīcijas analizatoru būs iespēja noteikt kaulu, muskuļu, tauku un ūdens masas proporcijas ķermenī. Sirds veselības kabinetā varēs veikt kardiogrammu, izmērīt asinsspiedienu, pulsu un noteikt skābekļa daudzumu asinīs. Fizioterapeite Māra Laube informēs par miega kvalitātes un vispārējās fiziskās veselības uzlabošanu un teipošanu. Tāpat pasākumā varēs baudīt veselīgus kokteiļus un uzkodas. 

Bet Kuldīgas kultūras centra kinozālē 13.30 uz lekciju – diskusiju “Bezmiegs un kā ar to tikt galā” aicinās psiholoģe Dita Leinerte.

Pasākums norisinās projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem” (Nr. 9.2.4.2/16/I/095) ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamību visiem Kuldīgas novada iedzīvotājiem.

Pasākumu organizē Viduskurzemes tūrisma apvienība sadarbībā ar Kuldīgas aktīvās atpūtas centru, Kuldīgas novada Sporta skolu un Kuldīgas Kultūras centru.