Pasākumu kalendārs
Ventas dzirkstis DISKOBALLE PIEAUGUŠAJIEM

26.10.2019. 20:00
Kuldīgas kultūras centrs, Raiņa iela 21, Kuldīga

26. oktobrī plkst. 20:00 Kuldīgas kultūras centrā norisināsies diskoballe pieaugušajiem “Par pēdējo lapu”, kas būs muzikālās biedrības “Ventas dzirkstis” 44. dzimšanas dienas svinības. 

Diskoballē uzstāsies “Ventas dzirkstis” trīs labākie dīdžeji - Dainis Pilskungs, kurš šajos gados vislabāk, ir uztvēris un sajutis publikas elpu. Deviņdesmito gadu Latvijā pazīstamais mākslinieks “McUnceU” (Uģis Kārkliņš), kurš savulaik bijis PSRS “Rap čempionāta” trešās vietas ieguvējs. Un Juris Giels, kurš 1982. gadā pirmajā Latvijas diskotēku skatē kopā ar Visvaldi Radeli un Aināru Mielavu, tika atzīti par Latvijas labākajiem dīdžejiem.

Papildus diskoballes viesus priecēs mūzikas pārzinātājs, “Kurzemes radio” ētera seja, Māris Dadzis,alsundzniece Alita Kušķe, kura allaž pārsteigusi ar savu īpašo mūzikas izvēli, ēdolnieks Mārtiņš Puškundzis, kurš dīdžeja sākotnējas prasmes ir apguvis “Ventas dzirkstis” dīdžeju skolā un šobrīd darbojas diskotēkā “Stils”.

Vakara īpašie viesi būs “Ventas dzirkstis” draugi - dundadznieks Visvaldis Radelis un rīdzinieks Arnis Petrānis, kurš dažas dziesmas ekskluzīvi atskaņos uz lenšu magnetafona “Majak” no orģinālām “Svema” lentām. Savukārt kārtīgu dzīvās mūzikas ballīti ar populārām melodijām iegriezīs grupa “Vietu Nav”.

“Par pēdējo lapu” diskoballē uzstāsies arī Tautas deju ansamblis “Venta” un priecēs Esteres Jansones un Patrika Purviņa muzikālais duets. Tāpat pasākumā paredzēts ieskatīties Dainas Tāfelbergas, Uģa Poriņa un Viestura Liepiņa kopīgi radītajā grāmatā “Uz visiem 100 pēc disko skalas”, kas stāsta par biedrības krāšņo vēsturi, kā arī par diskotēku vēsturi Kuldīgā un novada pagastos, Skrundā un Alsungā. 

Pasākumā paredzētas arī kopīgas dejas, kā arī neformāla gaisotne, kas ļaus atpūsties pie galdiņiem. Līdz 25. oktobrim (ieskaitot) biļetes uz diskoballi pieejamas Kuldīgas kultūras centra kasē – 6 EUR. Turpretim pasākuma dienā no 19.30 līdz 22.00 – 8 EUR, pēc 22.00 – 10 EUR.