ESF PROJEKTS "VESELĪBAS VEICINĀŠANAS UN SLIMĪBU PROFILAKSES PAKALPOJUMU PIEEJAMĪBAS UZLABOŠANA KULDĪGAS NOVADA IEDZĪVOTĀJIEM”

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2016. gada 17. maija noteikumu Nr. 310 "Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa ”Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.1. pasākuma “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” un 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksei”” īstenošanas noteikumiem, Kuldīgas novada pašvaldība ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/095 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu.

Projekta finansējuma saņēmējs: Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA).

Projekta mērķis:  uzlabot veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamību visiem Kuldīgas novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem.

2018. gadā projekta ietvaros organizēti dažādi pasākumi sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldības Izglītības nodaļu: 

  • Veselības vingrošana visās Kuldīgas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs (PII Ābelīte, PII Cīrulītis, PII Bitīte).
  • Pasaules Veselības diena izglītības iestādēs, kuras ietvaros notiek dažādi pasākumi (rīta rosmes, dinamiskās pauzes, veselīga uztura darbnīcas, fizisko aktivitāšu stacijas u.c.) pirmsskolas izglītības iestādēs (PII Ābelīte, PII Cīrulītis, PII Bitīte), Kuldīgas Alternatīvajā sākumskolā, Kuldīgas pamatskolā, Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā, Kuldīgas 2. vidusskolā, Kuldīgas Centra vidusskolā un Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolā.
  • Video konkurss “Pasaules diena bez tabakas” Kuldīgas novada pašvaldības vispārējo izglītības iestāžu 5.-9. klašu skolēniem.
  • Sportiskā ģimeņu pēcpusdiena visās Kuldīgas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs (PII Ābelīte, PII Cīrulītis, PII Bitīte).
  • Nometne sociālā riska ģimeņu bērniem.
  • Sporta diena izglītības iestādēs visās Kuldīgas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs.
  • Konkursi “Izvēlies nesmēķēt!” un “Izvēlies veselīgo!” Kuldīgas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestādēs.

 

Projektā iesaistītās Kuldīgas novada pašvaldības izglītības iestādes: Visas Kuldīgas novada pašvaldības izglītības iestādes, atkarībā no pasākumiem un to mērķa grupām.

Projekta īstenošanas termiņš: 2017. gada jūnijs – 2019. gada 31. decembris

Kontaktinformācija:

Izglītības nodaļas Projektu speciāliste Santa Japeniņa, Tālr. 63350135, 28616222, E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Projekta vadītājs: Kaspars Rasa, Tālr. 27840580, E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.(sīkāka informācija par projektu un tā ietvaros īstenotajām aktivitātēm)

Sīkāka informācija par projektu: ŠEIT