Jauno talantu skola

2020./2021. mācību gadā skolēniem tiek piedāvātas programmas pa vecuma grupām – 4.klašu skolēniem, 5.,6.klašu skolēniem un 7.-9.klašu skolēniem. Katrai grupai piedāvāta viena starpdisciplināra programma, kura tiek īstenota visa mācību gada laikā vienu reizi katrā mēnesī (sk. datumus pieteikuma veidlapā), divas savstarpēji saistītas nodarbības dienā. Tas nozīmē, ka skolēns, kurš kopā ar vecākiem pieņēmis lēmumu apmeklēt novada “Jauno talantu skolu”, ir nodarbināts no plkst. 10.00 līdz 13.00. Šāds programmu īstenošanas veids paredz mazākas grupas. Par atlases kritēriju tiks izmantots iepriekšējā 2019./2020.m.g. vidējais vērtējums, kuru lūdzam izglītības iestādes pārstāvim, kurš saņems vecāku pieteikuma anketu dalībai novada “Jauno talantu skolai”, ierakstīt pieteikuma anketas veidlapā norādītajā vietā.

Saziņai ar novada “Jauno talantu skolas” dalībnieku vecākiem tiks izmantota pieteikuma veidlapā norādītā e-pasta adrese.

Izglītības nodaļas speciāliste
Lilita Mačtama
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
27841950

Pieteikuma veidlapa

KĀRTĪBA, KĀDĀ DARBOJAS KULDĪGAS NOVADA PAŠVALDĪBAS „JAUNO TALANTU SKOLA”

Izraksts no 2018. gada 30. augusta Kuldīgas novada domes sēdes protokola nr. 9

< SKATĪT AKTUALITĀTES