Studentus aicina iesaistīties projektā “Radām novadam”

Projekts ‘’Radām novadam’’ dod iespēju radoši domājošiem, aktīviem un darboties varošiem studentiem ar savu darbību veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijas novados, izstrādājot un īstenojot dažādus biznesa projektus, radot jaunas darbavietas, piesaistot investīcijas.

Ja ir labas idejas un vēlme darboties, atbalstot uzņēmējdarbību novados, kuri piedalās šajā projektā, ir iespēja iesaistīties jau esošajās komandās (sazinoties ar komandām www.radamnovadam.lv) gan izveidot jaunas komandas (vismaz 3 studenti) un pieteikties, rakstot - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Tā ir lieliska iespēja iegūt pieredzi, apliecinot un izmantojot savas spējas un talantus, izveidot jaunus kontaktus un notestēt dažādas biznesa idejas, arī saņemt reālu atbalstu no projekta balvu fonda un grantu fonda (grantu fonds - 20 000 EUR).

Projekts ir jau pusceļā uz finišu (projekts ilgs līdz 2016. gada jūnijam). Šobrīd projektā aktīvi darbojas studentu komandas no RISEBA, SSE Rīga, LU, ViA, RTU, EKA, TSI, RA, VeA, kurām pateicoties 17 novados tiek radīti īpaši dūraiņi, bērnu un jauniešu nometnes, mājražotāju tirdziņi, dizaina produkti, laivošanas bāze, wake parks, bērniem ‘’līdzi augoši velosipēdi’’ un īstenotas daudzas citas biznesa idejas.

Projektā biznesa idejas iespējams attīstīt - Apes, Alūksnes, Gulbenes, Iecavas, Jaunjelgavas, Kuldīgas, Ķeguma, Lielvārdes, Ludzas, Madonas, Mazsalacas, Ogres, Pļaviņu, Rēzeknes, Saldus, Siguldas, Smiltenes novados.

Konkursu "Radām novadam" organizē "JCI Latvia". Konkursu atbalsta "Erasmus+" un "Latvijas Attīstības finanšu institūciju "Altum"". Projekta partneri ir Latvijas Universitāte un Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola.

Konkursa noslēgumā – 2016. gada vasarā - žūrija vērtēs padarīto. Galvenie rādītāji- izveidoto darba vietu skaits, piesaistītā finansējuma apjoms un citus iesaistīto novadu ieguvumus. Kopējais konkursa balvu fonds ir 50 000 eiro.

Mājaslapa: www.radamnovadam.lv