Jauniešus aicina pieteikties studiju stipendijām

Topošie un esošie augstskolu un profesionālo izglītības iestāžu studenti līdz 1. martam aicināti pieteikties studiju stipendijām, ko apdrošināšanas sabiedrība „ERGO” piešķir bez vecāku gādības palikušiem jauniešiem.

Jau 14 gadus apdrošināšanas sabiedrība „ERGO” jauniešiem piešķir studiju stipendijas, visu studiju laiku nodrošinot ar 140 eiro atbalstu katru mēnesi. Šo gadu laikā atbalstīti jau 65 jauniešus. No tiem 14 joprojām saņem stipendiju, bet tie, kas jau veiksmīgi absolvējuši kādu no Latvijas augstskolām vai profesionālās izglītības iestādēm, sekmīgi darbojas tādās nozarēs kā arhitektūra, medicīna, sociālās zinātnes, biznesa vadība, datorzinātnes u.c.

„Katru gadu „ERGO” stipendijas pasniegšanas laikā iepazīstam arvien jaunus, mērķtiecīgus jauniešus ar apzinīgu attieksmi pret dzīvi, kas, neskatoties uz grūtībām, nepadodas un cītīgi virzās uz iecerēto. Šos jauniešus var apbrīnot, jo viņiem izdevies saglabāt stipru gribu un patiesu sirdssiltumu. Viņiem nav tēva stiprā pleca vai mātes silto mierinājuma vārdu grūtos brīžos. Tomēr viņi ir motivēti nenolaist rokas un pastāvīgi sevi attīstīt. ERGO stipendiāti nav dzīves lutekļi, tomēr viņi paši uzņemas rūpes par savu nākotni, bet tas, ko mēs varam darīt – viņus atbalstīt, sniedzot palīdzīgu roku, „pieaugušās” dzīves gaitas uzsākot,” stāstaIngrīda Ķirse, „ERGO” valdes locekle Baltijas valstīs.

Stipendijas studentiem piešķir sadarbībā ar nodibinājumu „Vītolu fonds”, lai atbalstītu bāreņus, kas uzauguši bez kāda no vecākiem un kuriem stipendija ir labs atbalsts. Uz to var pretendēt gan topošie studenti, gan pirmo un vecāko kursu studenti jebkurā studiju programmā. Vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles vai mācību olimpiādēs sasniegtiem panākumiem. Stipendijai var pieteikties, ja jaunietis ir no maznodrošinātas ģimenes vai bārenis vai ja viņu audzina viens no vecākiem, kā arī, ja viņš ir no daudzbērnu ģimenes. Par priekšrocību tiek uzskatīts tas, ka stipendijas pretendents aktīvi iesaistījies sabiedriskos procesos skolā vai ārpus tās.

Vairāk informācijas: www.vitolufonds.lv

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav