Iespēja piepildīt sapni par studijām ārzemēs

Starptautiska vide, studiju programmas, ko nevar apgūt Latvijā, izglītības kvalitāte, izaicinājums, konkurētspējas paaugstināšana darba tirgū jauni draugi un kontakti visā pasaulē – šie un citi iemesli jauniešus no Latvijas rosina uzsākt studijas ārzemju augstskolās.

Šis ir īstais laiks sarosīties tiem vidusskolēniem un studentiem, kas nākamajā rudenī vēlas uzsākt studijas kādā no ārvalstu augstskolām. Pieteikšanās studijām ārzemju augstskolās ir jau sākusies!

Visbiežāk jaunieši izvēlas uzsākt studijas Dānijas, Lielbritānijas un Nīderlandes augstskolās. Šo valstu augstskolās var apgūt daudzas kvalitatīvas studiju programmas angļu valodā. Šajās valstīs tiek piedāvātas izdevīgas studiju finansēšanas iespējas Eiropas Savienības pilsoņiem. Piemēram, Dānijas augstskolās izglītība ir bez maksas, Nīderlandes augstskolās studiju maksa ir mazāk nekā 2000 eiro gadā (līdzīgi studiju maksai Latvijas augstskolās), savukārt Lielbritānijā studiju maksas segšanai pieejams valdības aizdevums, kas pēc studiju beigšanas jāsāk atmaksāt tikai tad, kad ienākumi sasniedz noteiktu līmeni (21 000 Lielbritānijas sterliņu mārciņu gadā).

Jau 7. sezonu starptautiska nevalstiska organizācija „Dream Foundation” rīko seminārus un sniedz individuālas bezmaksas konsultācijas jauniešiem par studiju iespējām Eiropas Savienībā. Organizācija sadarbojas ar vairāk nekā 50 augstskolām dažādās Eiropas valstīs un piedāvā profesionālu palīdzību ikvienam interesentam, kurš vēlas sekmīgi iestāties kādā no ārzemju augstskolām. „Dream Foundation” mājas lapā www.dreamfoundation.eu atrodams kursu meklētājs, kurā apkopotas vairāk nekā 4000 studiju programmas dažādās Eiropas augstskolās. Mājas lapā var iepazīties ar partneraugstskolām, studiju programmām un izglītības iestāžu uzņemšanas prasībām.

Ikviens, kas ir domājis par studijām ārzemēs, atradīs studiju programmu un augstskolu, kas atbilstu viņa interesēm, zināšanām un materiālajām iespējām.

Tiem, kuri izlēmuši pieteikties studijām ārzemju augstskolās, jāņem vērā, ka pieteikumi studijām jāsāk gatavot laicīgi

www.dreamfoundation.eu

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav