Izsludina pieteikšanos Kuldīgas novada pieaugušo izglītības 2023. gada projektu konkursam

Kuldīgas novada pašvaldība arī šajā gadā pieaugušo izglītības politikas īstenošanai izsludina projektu konkursu finansējuma saņemšanai. Kopējais plānotais finansējums pieaugušo izglītības projektu īstenotājiem ir 5000,00 eiro, konkursam pieteikties iespējams līdz 22. maijam.

Finansiāli tiks atbalstīti pretendenti, kuri ir pieaugušo izglītotāji un savu darbību īsteno Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā un nav Pašvaldības iestāde (t.sk. bibliotēka, muzejs, skolas).

Konkursā atbalstāmās aktivitātes – neformālās izglītošanas pasākumi: meistarklases, radošās darbnīcas, diskusijas, citas interaktīvās formas, tikšanās ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem.

Projekta īstenošana ir paredzēta Kuldīgas novada teritorijā, un īstenošanas periods nav īsāks par diviem mēnešiem un nepārsniedz sešus mēnešus. 

Viens pretendents var iesniegt vienu projekta iesniegumu. Īstenoto aktivitāšu mērķa grupa ir Kuldīgas novada iedzīvotāji vecumā no 26 gadiem. Pieprasītais finansējums no pašvaldības nedrīkst būt lielāks par 800 EUR, savukārt priekšroka būs projektiem ar līdzfinansējumu no citiem finanšu avotiem un lielāku dalībnieku skaitu.

Projekta pieteikumu jāiesniedz līdz 2023. gada 22. maijam elektroniska dokumenta veidā, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu vai parakstītu un ieskenētu PDF formātā, nosūtot uz pašvaldības e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.      

Pieteikuma veidlapas var lejupielādēt Kuldīgas novada pašvaldības mājaslapā un tās jānosūta uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties Kuldīgas novada Izglītības pārvaldes vadītāju Santu Duburi,  mob. 27020934, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA

BUDŽETA VEIDLAPA

VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI

NOSLĒGUMA ATSKAITE

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav