Novērtē un motivē novada skolotājas

3. oktobrī Pelču speciālās internātpamatskolas – attīstības centra skolotāja Līga Kuršinska saņēma Swedbank ikgadējo dāvanu – portatīvo datoru.

Swedbank sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību šādu dāvanu pateicībā par padarīto darbu pasniedz jau 17. gadu. Šogad, atzinīgi novērtējot skolotāju devumu skolēniem, tika dāvinātas arī divas dāvanu kartes – Sarmītei Bergai, Laidu pamatskolas matemātikas skolotājai un Danutei Sīlei, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas mākslas priekšmetu skolotājai.

Speciālās izglītības iestādes skolotāja šādu atzinību saņem pirmo gadu. L.Kuršinska atzina, ka šāds novērtējums esot liels pārsteigums. Viņa Pelču speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā strādā no 2001. gada un, pateicoties skolotājas zināšanām, prasmei un enerģijai, skolā ir radītas iespējas skolēniem ar vissmagākajām saslimšanām saņemt kvalitatīvu izglītības pakalpojumu un būtiski uzlabot dzīves kvalitāti. L.Kuršinskas vadībā skolā ir iespēja saņemt dažādus terapijas veidus – kanisterapiju, mūzikas terapiju un mākslas terapiju. Vislielākais ieguvums ir smilšu terapija – 2012. gadā tika realizēta inovatīvākā biznesa ideja Sensorajā istabā. Skolotājas iecere ir skolā veidot ar Dabas vides estētikas studiju – metodisko centru. L.Kuršinska vada arī tālākizglītības kursus pedagogiem dažādās programmās.

Dāvanas saņemšanai Kuldīgas novada pašvaldības Izglītības komisija izvēlas pašus labākos, radošākos, interesantākos un bērnus mīlošākos skolotājus, kurus izvirzījuši novada izglītības iestāžu direktori. Kuldīgas novada Izglītības nodaļas vadītāja Santa Dubure atzīst, ka tas ik gadu ir pietiekami grūts uzdevums, lai izvērtētu izvirzītos kandidātus, jo novads lepojas ar labiem, iedvesmojošiem un darbu mīlošiem pedagogiem. “Prieks, ka ne tikai izglītības iestādes, bet arī banka novērtē skolotāju darbu,” atzina S.Dubure.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav