Darbu sāk Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma stratēģijas izstrādes vadības grupa

Šodien, 3. oktobrī, Kuldīgas novada Domē notika Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma attīstības un investīciju stratēģijas 2014. - 2020. gadam izstrādes vadības grupas sēde. Vadības grupa vienojās, ka līdz 30. oktobrim tiks izstrādāta un Izglītības un zinātnes ministrijā iesniegta Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma attīstības un investīciju stratēģija 2014. - 2020. gadam.

Darba grupu vadīs Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Andis Geižāns, vietniece – Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa. Vadības grupā darbosies Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, Kuldīgas novada pašvaldības un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja I. Bērziņa norāda, ka aizvadīta produktīva pirmā vadības grupas sanāksme ar ministrijas un tehnikuma vadības un pārstāvju iesaisti. „Paldies sociālajiem partneriem par aktīvu dalību!”.

Vadības grupa meklēs labākos risinājumus tehnikuma vienota, moderna mācību kompleksa izveidei, lai radītu nepieciešamos apstākļus tehnikuma kā kompetences centra turpmākai attīstībai atbilstoši strauji mainīgā darba tirgus prasībām un reģiona specifikai.

 Nākamā sanāksme paredzēta 13. oktobrī.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav