Kuldīgā norisinājās trīspadsmitais koktēlniecības plenērs

KOKTĒLNIECĪBAS PLENĒRS KULDĪGĀ
Foto: Lāsma Reimane

No 10. līdz 13. maijam Kuldīgā jau trīspadsmito gadu notika par tradīciju kļuvušais starptautiskais koka skulptūru izgatavošanas plenērs, ko organizē Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums.

Šogad plenērā piedalījās 43 dalībnieki no Kuldīgas, Rīgas, Balviem, Cēsīm, Liepājas, Ogres un Aizkraukle, kuri strādāja attālināti. Koka skulptūras turpmāk priecēs Kuldīgas slimnīcas Ilgstošas sociālās aprūpes nodaļas iemītniekus.

B9948A8B D8C7 446B AD86 0972D1D02100

Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietnieks Artis Roberts noslēguma pasākumā sacīja: “Vienmēr esmu apbrīnojis cilvēkus, kas var izdomāt un paveikt šādu mākslas darbu. Gribu pateikt paldies par to, ka jūs savu māksliniecisko dzirksti esat realizējuši un padarījuši apkārtējo vidi, mūsu pilsētu un novadu skaistāku.”

276BEA1D 13F9 4B3F 815F C5B1A6E3BAEB

Kuldīgas slimnīcas valdes priekšsēdētājs Agris Rozenfelds teica, ka ir ļoti pagodināts piedalīties šādā pasākumā. “Jūs radāt mākslu, kuru var arī lietot, kas nav tikai piekarināma pie sienas, tāpēc ir patīkami būt tā lietotājam. Paldies par radošumu un idejām. Šie mākslas darbi atradīsies ne tikai Kuldīgā, jo pa visam drīz mums pievienosies Valtaiķu un Skrundas pansionāts,” sacīja A.Rozenfelds

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma direktore Dace Cine teica: “Kopīgi padarītais darbs ir lielisks. Kopējā draudzībā ir spēks, kocinieku joma ir draudzīgākā, tāpēc arī veiksmīgākā. Jūs vieno sadarbība un sadraudzība un tieši tāpēc mūsu plenērā nav pirmā vai desmitā vieta, bet visiem ir zelta medaļas. Visi esat izdarījuši to pašu labāko.”

41C5DD3F DB94 49EC B026 DAE098BA0682

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav