Biedrības aicinātas uz semināru par sociālās uzņēmējdarbības iespējām

Kurzemes NVO atbalsta centrs, sadarbībā ar Kuldīgas novada Pieaugušo izglītības centru, aicina uz bezmaksas tematisko pēcpusdienu – informatīvo semināru „Sociālās uzņēmējdarbības iespējas biedrībām” Kuldīgā 23. jūlijā plkst 15:00 Pilsētas laukumā 2, 1. stāva mācību klasē.

Semināra laikā būs iespēja ne tikai uzzināt un saprast, kas ir sociālā uzņēmējdarbība un kā tā var palīdzēt biedrībām īstenot savu pamatdarbību, bet arī praktiska iespēja ģenerēt idejas, diskutēt par tām un saņemt konsultācijas par ideju realizējamību, piemērotību un atbilstību sociālās uzņēmējdarbības formai.

Semināra laikā klātesošie tiks iepazīstināti arī ar spilgtākajiem sociālās uzņēmējdarbības piemēriem pasaulē un Latvijā, kā arī ar atbalsta iespējām sociālās uzņēmējdarbības sākšanai Latvijā.

Semināra piedalīsies dr.paed. Liesma Ose, stāstot par šobrīd atvērto projektu konkursu „Plaukstošu kopienu attīstībai” NVO finansiāla atbalsta saņemšanai savas NVO sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai, kā arī par sociālās uzņēmējdarbības attīstības nesenu vēsturi Latvijā. Savukārt mg.soc.Ieva Lāce no biedrības „Allnature” dalīsies pasaules tendencēs un personiskajā pieredzē par sociālās uzņēmējdarbības formām un pieredzēm pasaulē.

Lai pieteiktos semināram, reģistrējies http://ej.uz/soc_uz vai zvani Kurzemes NVO atbalsta centra Ingunai (29377016) vai Kuldīgas novada Pieaugušo izglītības centra Unai (26542280).

Darba kārtība

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav