Priekšlaicīgi noslēgusies pieteikšanās Kuldīgas novada jauniešu nodarbinātības projektam

vasaras darbs
Foto: Ričards Sotaks

Kuldīgas novada pašvaldība informē, ka priekšlaicīgi noslēgusies pieteikšanās jauniešu nodarbinātības projektam vasarā, jo aizpildītas visas 160 paredzētās darba vietas.

Pašvaldība izsaka pateicību gan darba devējiem, gan skolēniem par izrādīto interesi un vēlmi strādāt vasarā, taču katru gadu šo vietu skaits ir ierobežots.

Pašvaldība aicina iepazīties ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) projektu, kurā strādāt iespējams skolēniem vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot). Ieinteresētie jaunieši pieteikties vasaras nodarbinātībai varēs no 10. jūnija, bet strādāt no 6. jūlija.

Plašāka informācija pieejama NVA mājaslapā - https://www.nva.gov.lv/index.php?cid=446&mid=574


Lai veicinātu Kuldīgas novada skolēnu, kuri ir 16, 17 un 18 gadus veci, nodarbinātību vasaras brīvlaikā, sniedzot viņiem iespēju iegūt darba pamatprasmes, iemaņas un darba pieredzi, Kuldīgas novada pašvaldība, sadarbojoties ar Kuldīgas novada uzņēmējiem, arī 2020. gada vasarā no 1. jūnija līdz 31. augustam īstenos jauniešu nodarbinātības programmu.

Kuldīgas novadā deklarētie jaunieši, kam ir 16, 17 vai 18 gadi un, kuri mācās, var pieteikties darbam vasaras mēnešos. Pieteikties var, iesniedzot pilnībā aizpildītu pieteikuma anketu Kuldīgas novada pašvaldībai (Baznīcas ielā 1, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV-3301) vai Kuldīgas novada pagastu pārvaldēs (pastkastītēs).

Skolēnu pieteikšanās ir noslēgusies!

Nodarbinātības pasākumos vasaras brīvlaikā iesaistītiem skolēniem paredzēts strādāt vienu mēnesi, 4 stundas dienā (nepilnu darba dienu), 20 stundas nedēļā, saņemot atlīdzību valstī noteiktās minimālās stundas tarifa likmes apmērā par faktiski nostrādātajām stundām. Darbavietas paredzēts nodrošināt līdz 160 skolēniem.

Ir dota iespēja katram skolēnam pašam vienoties par darbavietu ar izvēlēto darba devēju pēc pieejamā saraksta:

Atgādinām, ka nepilngadīgajiem skolēniem jānokārto ārsta izziņa par veselības stāvokli un tā iesniedzama darba devējam, uzsākot darba attiecības.

Noteikumi par kārtību, kādā organizējami nodarbinātības pasākumi 2020. gada vasaras brīvlaikā Kuldīgas novadā:

NOTEIKUMI NR. 3/2020 PAR KĀRTĪBU, KĀDĀ ORGANIZĒJAMI SKOLĒNU NODARBINĀTĪBAS PASĀKUMI 2020. GADA VASARAS BRĪVLAIKĀ KULDĪGAS NOVADĀ

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
 • Mamma.

  Vai tie jaunieši, kuriem 15 vai 16 gadi paliek septembrī, uz pašvaldības darbiem nevar pieteikties?

  24.03.2021 20:20:07
 • Kuldīgas novada pašvaldība

  Labdien, Agita! Ar trešdienu, 20. maiju, kad sāksies skolēnu pieteikšanās vasaras darbiem, pašvaldības mājaslapā būs pieejama veidlapa skolēnu pieteikumiem un tiks publicēts saraksts ar darba piedāvājumiem no uzņēmējiem. Pēc saraksta katrs skolēns varēs izvēlēties sev interesējošo darba devēju un doties pie viņa sarunāt darbu kādā no vasaras mēnešiem. Par savstarpējo vienošanos darba devējs parakstīsies skolēna pieteikumā, kas pēc tam jānogādā pašvaldībā.

  18.05.2020 10:10:14
 • Agita

  Vai pielikuma no skolena puses-ir pasiem jaatrod darba devejs, kurs veletos sadarboties ar konkreto skolenu?
  Paldies

  15.05.2020 16:16:06