Novada bērni “Olimpiskajā dienā 2019” nododas sportiskām aktivitātēm

olimpiska diena
Foto: Ričards Sotaks

20. septembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā aizvadīta “Olimpiskā diena 2019”, kas tika organizēta projekta Nr.9.2.4.2/16/I/095 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem” ietvaros. Šogad pasākums norisinājās 768 vietās, iesaistot vairāk nekā 150 tūkstošus dalībnieku.

Par pieredzi olimpiskajās spēlēs un karjeras līkločiem dalījās kuldīdznieks un bobsleja treneris Jānis Miņins, kurš manēžā svinīgi pacēla olimpisko karogu. Pēc tam vienlaicīgi visā Latvijā, skanot grupas “Musiqq” dziesmai “Sāc ar sevi”, notika kopīga vingrošana. Kuldīgas novada bērni  vingrojumu kompleksu veica sporta skolotājas un treneres Klintas Āboliņas virsvadībā.

Turpinājumā organizatori bērniem bija sarūpējuši radošas stafetes. Norisinājās ātruma stafete, kurā katram komandas dalībniekam bija jāveic puse manēžas apļa, tāpat bērni veica stafeti ar konusiem un basketbola bumbām, kādā no stafetēm bija jāpārvar barjeras. Bērni ar lielu entuziasmu un azartu cīnījās par labāko rezultātu. Pēcāk katras stafetes labākās komandas un tās dalībnieki tika apbalvoti, saņemot kausus un diplomus. Tāpat pie mazām pārsteiguma balvām varēja tikt, piedaloties erudītā, kurā tika pārbaudītas zināšanas dažādos sporta veidos.

 “Olimpiskās dienas 2019” pasākumi bija bez maksas, un visi dalībnieki saņēma sertifikātus, kas apliecināja dalību pasākumā, savukārt stafešu uzvarētāji Kuldīgas Centra vidusskolas komanda saņēma Latvijas Olimpiskās komitejas specbalvu – īpašu kausu un 100 EUR dāvanu karti no veikala “Sportland”.

“Olimpiskās dienas” pasākumi Kuldīgā tiek aizvadīti jau vairākus gadus, allaž pulcējot kuplu dalībnieku skaitu.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav