Kuldīgas novadā apstiprina noteikumus paaugstinātas pedagogu mēneša darba algas likmes un piemaksu par papildu pedagoģisko darbu noteikšanai

skolotāji. algas, Kuldīga
Publicitātes foto

Kuldīgas novada Domes deputāti 29. augusta sēdē apstiprināja Kuldīgas novada pašvaldības noteikumus paaugstinātas pedagogu mēneša darba algas likmes un piemaksu par papildu pedagoģisko darbu noteikšanai.

Noteikumi izdoti saskaņā ar Ministru kabineta 2016. gada 5. jūlija noteikumu Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi” 10. un 25. punktu. Tie nosaka paaugstinātas pedagogu mēneša darba algas likmes un piemaksu par papildu pedagoģisko darbu noteikšanas kārtību Kuldīgas novada pašvaldības izglītības iestādēs.

Izstrādāto noteikumu mērķis ir nodrošināt vienādus kritērijus darba samaksas un piemaksu par papildu pedagoģisko darbu noteikšanai. Kritēriju vērtēšanas skalu izstrādās katra pašvaldības izglītības iestāde noteikumos noteiktajā kārtībā.           

Noteikumus izstrādāja pašvaldības izveidota darba grupa, kurā darbojās pašvaldības nodaļu speciālisti, kā arī izglītības iestāžu direktori.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav