Kuldīgas novada skolēni iegūst Latvijas simtgades izcilnieku stipendiju

KCV
Publicitātes foto.

Iepriekšējā gadā, sagaidot Latvijas simtgadi, tika atklāts stipendiju projekts Latvijas vidusskolu absolventiem – Latvijas simtgades izcilnieku stipendija. Pērn vienreizējo stipendiju 500 eiro apmērā saņēma 347 spožākie vidējo mācību iestāžu absolventi, tostarp pieci Kuldīgas novada jaunieši. Arī šogad to saņēmuši pieci Kuldīgas novada mācību iestāžu skolēni.

Latvijas simtgades izcilnieku stipendiju no Kuldīgas ieguvuši Gatis Dvilaitis (Kuldīgas 2. vidusskola), Daniela Reimane (Kuldīgas Centra vidusskola), Klinta Tāfelberga (Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola), Monta Jankovska (Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskola) un Katrīna Spēkaine (Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums). 

Kā vēsta Finanšu ministrija, katras Latvijas vidējās izglītības iestādes izlaiduma klašu viens skolēns saņem šo stipendiju. To piešķir par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, kā arī par ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav