V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas bērniem izcili rezultāti projektā “Sporto visa klase”

sporto visa klase
Latvijas Olimpiskās komitejas arhīva foto

28. maijā četras V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas klases – 3.b, 4.b, 5.b un 6.a – piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta “Sporto visa klase” finālsacensībās Jelgavā.

Lai kuldīdznieki iekļūtu finālā, tiem Kurzemes reģionā bija jāpārvar divas atlases kārtas. Pirmajā kārtā bija jāpiedalās stafetēs un jāveic labais darbs ar moto “Visi kopā mēs to varam”. Tika vērtētas arī skolēnu sekmes. Otrajā kārtā V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas klasēm bija jāaizvada tautas bumbas sacensības un jāveic vispārējās fiziskās sagatavotības testi.

Finālsacensībās Jelgavā startēja katras klašu grupas piecas labākās komandas, kopumā 20 meistarīgākās valstī. Dalībnieki rādīja savu veiklību četrās stafetēs un piedalījās zināšanu pārbaudē. Vislabāk veicās 6.a klasei, kas izcīnīja bronzas godalgu. 3.b un 5.b klase palika ceturtajā, bet 4.b piektajā vietā savā klašu grupā.  Sacensības apmeklēja arī LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers un izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska. Projektā “Sporto visa klase” šajā sezonā piedalījās 7500 dalībnieku no 70 Latvijas pašvaldībām.

Gandarīta par skolotāju un bērnu paveikto ir pedagoģe Sandra Poriņa: “Skolotāja Līga Zeidaka ir ļoti labi pastrādājusi. Viņa sadarbībā ar citiem skolotājiem darbu veikusi ar lielu atbildības sajūtu. Es teiktu, ka skolotāja izdarījusi izcilu darbu!”

6.a klases skolēni par lielisko veikumu “Sporto visa klase” finālsacensībās saņēma V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas atzinības rakstus par skolas vārda popularizēšanu. Kā stāsta S. Poriņa, arī nākamajā gadā, pateicoties pašvaldības atbalstam, projektā pieteikta pa vienai klasei no 2., 3., 4., 5. un 6. klašu grupas. Skolotāja priecājas, ka klasēm, kuras iekļuva šī gada finālsacensībās, LOK nodrošinās formas – T-kreklus un šortus.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav