Profesionāli pilnveidojas Polijā

pelci
Foto: MAŁGORZATA GIBIEC-ŚLEDZIŃSKA

Pelču speciālās internātpamatskolas – attīstības centra skolotāja Anna Kļaviņa no 19. līdz 25. martam Erasmus + programmas projekta ietvaros apmeklēja kursus “Sensorās aktivizācijas risinājumi – kā palīdzēt bērniem un pieaugušajiem atraisīt viņu iedzimto potenciālu?” (Sensory Activation Solutions – how to help children and adults unlock their innate potential?) Češinā, Polijā. Kursus vadīja SAS metodes dibinātājs Stīvens Mišels  (Steven Michaelis). Kursos piedalījās pedagogi, logopēdi, fizioterapeiti.

Stīvens Mišels ir SAS metodikas un SAS Organizācijas dibinātājs. Šobrīd SAS centri ir ASV, Nīderlandē, Polijā, Turcijā un Austrālijā. S. Mišels  iepazīstināja dalībniekus, kā ar SAS metodes iespējām, uzlabot bērnu un pieaugušo veselību. Pēc SAS metodes katram klientam, noskaidrojot viņa grūtības, individuāli tiek izstrādāta klausīšanās programma (skaņa ar dažādiem efektiem), kā rezultātā tiek stimulēta sinhronizācija starp smadzeņu puslodēm, kas palīdz smadzenēm efektīvāk apstrādāt informāciju.

Kursu apmeklēšana bija iespēja uzzināt par SAS metodi, tās pētījumiem, uzlabot angļu valodas prasmes un veidot jaunas sadarbības iespējas un projektus tiešsaistes sadarbības platformā eTwinning.net.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav