Projekta partneru tikšanās Pelčos

24. un 25. janvārī Pelču speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā Erasmus+ programmas ietvaros notika projekta “e-skolotāji: jaunas prasmes un rīki profesionālajai izglītībai” (“e-Trainers: new skills and tools for VET”) partneru piektā tikšanās. Izglītības iestādē viesojās projekta dalībnieki, kuri pārstāv arodskolas un mācību centrus Itālijā, Nīderlandē, Spānijā, Slovēnijā un Horvātijā.

Viesi atzinīgi novērtēja izglītības iestādes paveikto profesionālās izglītības programmu attīstībā un infrastruktūras modernizācijā.  Projekta aktivitātes norisinās jau trešo gadu, un rezultātā ir izveidota e-mācību platforma, kurā Moodle vidē ir publicēti mācību materiāli, kas noder gan karjeras konsultantiem, gan profesionālās izglītības skolotājiem, lai mācību process kļūtu mūsdienīgāks un interesantāks.

E-mācību vidē publicētie materiāli palīdzēs ikvienam pedagogam organizēt mācību stundas tā, lai skolēni varētu jēgpilni izmantot mūsdienu tehnoloģijas savām ikdienas un mācību vajadzībām, lai jauniegūtās  prasmes un zināšanas tiktu pielietotas daudzveidīgos kontekstos. Tikšanās laikā projekta partneri vienojās par projekta rezultātu izplatīšanas stratēģiju un turpmāko sadarbību.  

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav