“Ēnu dienā’’ 20 skolēni iepazīstas ar pašvaldības speciālistu darbu

enu diena
Foto: Kārlis Komarovskis

Trešdien, 13. februārī, Kuldīgas novada pašvaldībā viesojās skolēni, kuri piedalījās “Ēnu dienā”. Kopumā dažādus pašvaldības speciālistus ēnoja 20 skolēni.

“Ēnu diena” sākās ar Domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas prezentāciju par pašvaldību un tās darbu. Pēc ekskursijas pa Kuldīgas jaunā rātsnama ēku skolēni devās pie izvēlētā speciālista. Vislielāko interesi, kā katru gadu, izpelnījās pašvaldības būvvalde. Trīs bērni devās uz Kuldīgas novada Pašvaldības policiju, kur tās priekšnieks Kaspars Šabāns iepazīstināja ar policistu ekipējumu, kā arī deva iespēju doties patruļā pa pilsētu.

Divas “ēnas” bija Domes priekšsēdētājai Ingai Bērziņai, kā arī viena – izpilddirektorei Ilzei Dambītei-Dambergai. Kopā ar viņām skolēniem bija iespēja Snēpelē apmeklēt tikšanos ar Snēpeles pagasta pārvaldē nodarbinātajiem speciālistiem. Tāpat trīs “ēnas” bija sabiedrisko attiecību speciālistam Kārlim Komarovskim, kurš pastāstīja par to, kā top materiāli “Kuldīgas Novada Vēstīm”, par darbu sociālajos tīklos, kā arī jauniešiem deva iespēju fotografēt pasākumu.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav