Konkursa “Gribu būt mobils” pusfināls Kuldīgā!

gribu but mobils

2019. gada janvārī un februārī septiņos Latvijas reģionos risināsies skolēnu konkursa “Gribu būt mobils” pusfināla sacensības, kurās savas zināšanas un prasmes ceļu satiksmes jomā demonstrēs katra reģiona desmit labākās komandas. Otrdien, 5. februārī plkst. 11.00 zinošākie Liepajas reģiona 6.-8. klašu skolēni sacentīsies par uzvaru pusfinālā, Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā, Piltenes ielā 25, Kuldīgā.

Pusfināla cīņā piedalīsies komandas:

Brašuļi

Nīcas vidusskola

Skrūves

Nīcas vidusskola

Skrunda-5

Skrundas vidusskola

Skrunda-3

Skrundas vidusskola

Kuldīgas piecīši

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

Mobilais 5

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

Popiņi-2

Popes pamatskola

Popiņi-1

Popes pamatskola

KSEN

Ventspils Centra sākumskola

Ašie motobraucēji

Brocēnu vidusskola

“Gribu būt mobils” pusfināla dalībniekus sagaida testi par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes organizācijas jautājumiem. Skolēniem jāizstrādā un jārealizē arī mājas darbs - jāizveido savā skolā kampaņa par drošības jostu lietošanas nepieciešamību visos transporta līdzekļos, kuri ir aprīkoti ar drošības jostām. Skolēniem jāizstrādā kampaņas devīze, jāveic izglītojošs darbs skolā, īpaši uzsverot drošības pasākumu nepieciešamību skolas autobusā un pieturvietās to gaidot un noslēgumā jānovērtē kampaņas sasniegtais rezultāts.

Fināla sacensībās pirmās vietas ieguvēja komanda saņem galveno balvu – izglītojošu ceļojumu 1500 EUR vērtībā. Arī fināla otrās un trešās vietas ieguvēju komandas saņems dāvanu karti ceļojumam, bet pārējos konkursa fināla kārtas dalībniekus gaida stilīgas balvas.

Aicinām Jūs piedalīties pasākumā un apskatīties, kā norisināsies konkursa pusfināli. Savu dalību pasākumā lūgums iepriekš apstiprināt pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav