Aicina pieteikties Ēnu dienai

enu diena

Kuldīgas novada pašvaldība arī šogad piedalīsies karjeras izglītības akcijā “Ēnu diena”. Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa un pašvaldības speciālisti “ēnas” gaidīs 13. februārī plkst. 9.00.

Aicinām “ēnas” pieteikties līdz 11. februārim, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. E-pastā lūdzam norādīt, kuru amatpersonu vai speciālistu vēlaties “ēnot”, kā arī uzrakstīt nelielu aprakstu, ar kādu mērķi gribat to darīt. Informācija par Kuldīgas novada pašvaldības vadību, nodaļām un speciālistiem atrodama ŠEIT.

Ēnu dienas akcijā kā “ēnu devējs” var piedalīties jebkurš uzņēmums, organizācija vai institūcija, bet par darbinieka ēnu var kļūt ikviens 1.–12. klases skolēns. Pērn kādu uzņēmēju, politiķi vai amatpersonu ēnot izvēlējās 49 tūkstoši jauniešu.

Jauniešu biznesa un karjeras izglītības veidotājs, biedrība “Junior Achievement Latvija” šo karjeras izglītības pasākumu organizē 18 gadus.  Ēnu dienā skolēni visā Latvijā apmeklē kādu darbavietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Karjeras izglītības pasākuma mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām un specifiku, lai palīdzētu jauniešiem izdarīt karjeras izvēli.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Obligāts

    Varbūt vajag citu nosaukumu,jo ēnu diena griež ausīs kā ,,ērmu'' diena.

    02.02.2019 23:23:43