Aicina iesaistīties vides kampaņā

Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centra interešu izglītības pulciņu dalībnieki un Kuldīgas jauniešu dome 28. martā plkst. 16:00 aicina visus iesaistīties un līdzdarboties pasākumā ,,1905. gada parks PUTOJAS”, kura ietvaros notiks dažādas aktivitātes – Izvējo galvu!; Izvējo skapi!; Izvējo balsi un kājas!; Uzņem SELFIJU!.

1905. gada parkā darbosies radošās darbnīcas – „Uzlādē alternatīvi!”, kurā uzzināsiet par dažādiem alternatīviem enerģijas veidiem, veiksim eksperimentus; „Mājas putnu bērniem” katrs varēs pagatavot putnu būri; „Mana zaļā ziepīte” varēs izmēģināt pagatavot videi draudzīgu mazgāšanas līdzekli un kā mājsaimniecībā var ātri ar dabīgiem līdzekļiem tikt galā ar šokolādes, vīna un kafijas traipiem. Pasākumu kuplinās dziedošās „Putiņas” un jaukās „Monas” dalībnieces. Savukārt plkst. 19:00 Bērnu un jauniešu centra pagalmā  norisināsies pasākums ZEMES STUNDU SAGAIDOT!

Pirmskolas izglītības iestādēs un skolās bērni tiek aicināti radoši darboties, lai no 4. līdz 26. aprīlim varētu skatīt darbu izstādi „Tīra Baltijas jūra sākas tavā vannas istabā’’ izglītības iestādēs un Kuldīgas pilsētā.

Vides kampaņa „Tīra Baltijas jūra sākas tavā vannas istabā” tiek organizēta Lielo talku gaidot, to atbalsta Kuldīgas novada pašvaldība, Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centrs un projekts „Lielā talka”. Kampaņas mērķis ir rosinātu ieviest katra cilvēka ikdienas dzīvē paradumus, mazinot vides, ūdens un Baltijas jūras piesārņojumu.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Eduards

    Selfijs - latviešu valodā tā īsti neiederas. Pērn par 2013.gada vārdu taču kļuva "pašbilde", mīļāk un latviskāk skan "pašiņš".

    27.03.2014 9:09:50