Kuldīgā top jaunas telpas inženierzinātņu pulciņiem

Foto: Signeta Lapiņa

Lai jauniešiem piedāvātu kvalitatīvu un profesionāli orientētu interešu izglītību un uzlabotu vidi, šobrīd Kuldīgā, Pilsētas laukumā 3, 3. stāvā top jaunas telpas Tehniskās jaunrades centram.

Centrs palīdzēs attīstīt tehniskās zināšanas jauniešiem. Paredzēts, ka viņi varēs apmeklēt radio un TV pulciņus, kinoamatieru, lidmodelistu un automodelisma nodarbības. Vienā telpā plānota automodelisma trase, kas iecerēta arī plaša mēroga sacensībām. Telpās būs arī akvalangistu inventārs.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa uzsver: „Tehniskā jaunrade mums ir ļoti svarīga. Mūsdienās valstī kopumā uzsvars tiek likts uz inženierzinātņu nozīmīgumu, tāpēc arī mēs jauniešiem dodam iespēju attīstīt savas zināšanas un spējas šādās jomās.”

Jaunizveidoto Tehniskās jaunrades centru plānots pabeigt novembrī. Tas būs ērti pieejamas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Telpas tiks nodotas Kuldīgas Bērnu un jauniešu centra lietošanā.

Projekta „Ēkas Pilsētas laukumā 3, Kuldīgā, Kuldīgas novadā 3. stāva pārplānošana un rekonstrukcija”pārbūve un pārplānošana tiek veikta pēc SIA „Diānas Zalānes projekta biroja” būvprojekta. Būvuzraudzību veic SIA „Būves un būvsistēmas”, Aldis Bitinieks. Būvniecības iepirkumā uzvarēja, SIA „AB Būvniecība”, līguma summa EUR 159 767,48 bez PVN.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav