Ģimnāzijas skolēns - Rihards Lūciņš apgūs līderības prasmes Amerikā

Publicitātes foto

Ģimnāzijas 11. a1 klases skolēns Rihards Lūciņš uzvarējis Baltijas – Amerikas Brīvības Fonda izsludinātajā konkursā un šajā vasarā, no 18. jūlija līdz 13. augustam piedalīsies fonda programmas – „Līderības Akadēmija 2015” apmācībās ASV pilsētā Portlendā, Meinas štatā.

Programmas – „Līderības Akadēmija 2015” ietvaros, Rihards kopā ar vēl 39 jauniešiem no Latvijas, Lietuvas un Igauniijas četras nedēļas pavadīs universitātes pilsētā un apgūs līderības prasmju kursu īpaši apmācītu pasniedzēju vadībā. Skolēniem tiks organizētas ekskursijas uz Bostonu, Ņujorku un Vašingtonu, gūstot plašāku iespaidu par ASV kultūru, vēsturi un ekonomiku.

Šobrīd, Rihards, raksturojot savas izjūtas, saistībā ar uzvaru konkursā, saka īsi: „Bez vārdiem”, jo emocijas vēl ir ļoti spilgtas.

Pieteikties dalībai „Līderības Akadēmijā” tika aicināti jaunieši no Baltijas valstīm, kas ir mērķtiecīgi, ar labām sekmēm skolā, aktīvi ārpusstundu nodarbībās un vēlas attīstīt savas līderības prasmes.

Lai piedalītos konkursā bija jāsagatavo atbildes uz dažādiem arlīderību saistītiem jautājumiem un jāaizpilda pieteikuma anketa angļu valodā. Labākie kandidāti tika aicināti uz intervijām klātienē, kuru laikā tika izvēlēti programmas dalībnieki un Rihards ir viens no viņiem. Rihards Lūciņš, sevi, kā jaunieti ar līdera dotībām, ir pierādījis iesaistoties dažādos pasākumos un konkursos ģimnāzijā un ārpus tās. Rihards ir viens no Skolēnu mācību uzņēmuma – „Donuts paradise” dalībniekiem.

Par Riharda veiksmi un panākumiem priecājas gan viņa ģimene, gan draugi, gan arī skolotāji. Rihards saka, ka ir sev jātic un tad viss izdosies. Jauniešiem novēl būt uzņēmīgiem un pierādīt sevi!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav