Kuldīgas Alternatīvā sākumskola piedalīsies projektā „Sporto visa klase”

Foto: supermommiesdaddies.blogspot.com

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) apstiprinājusi Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas pieteikumu dalībai projektā skolām „Sporto visa klase” 2015./2016. mācību gadā. Projektā iesaistīsies 3. klases audzēkņi.

Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa ir gandarīta, ka mūsu novada skola izrādījusi interesi par dalību projektā: „Uzskatu, lielākie ieguvēji no šī projekta ir paši bērni, kuriem iesaistīšanās stiprinās veselību, lai pilnvērtīgi varētu mācīties un augt. Mūsdienās veselīgam dzīvesveidam ir ļoti liela nozīme, īpaši bērniem un jauniešiem.”

Projekts „Sporto visa klase” paredz 3 fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā papildus 2 obligātajām sporta stundām, ko paredz mācību programma. Viena papildus nodarbība būs peldēšanā, otra būs sporta spēļu nodarbība vai nodarbība svaigā gaisā, savukārt trešā būs stājas korekcijas un vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbība. Nodarbības projekta ietvaros notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas izstrādātu metodisko materiālu.

Projekts „Sporto visa klase” aizsākās šajā mācību gadā. Tajā piedalās 162 skolēni no Daugavpils, Jelgavas, Liepājas, Rīgas, Valmieras un Ventspils izglītības iestādēm. Ņemot vērā projektā iesaistīto bērnu, viņu vecāku un pedagogu lielo atsaucību, kā arī veikto testu un aptauju rezultātus, LOK pieņēma lēmumu par projekta turpināšanu.

Dalību projektā „Sporto visa klase” arī nākamajā mācību gadā turpinās jau esošās sešas klases, kā arī iesaistīsies jauni dalībnieki – 3. klases audzēkņi no visas Latvijas. Kopumā 2015./2016. mācību gadā projektā plāno piedalīties 1167 skolēni no 48 izglītības iestādēm 31 Latvijas pašvaldībā.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav