Kuldīgas novadā sumināti labākie skolēni

Foto: Eduards Dambergs

Aizvadītajā nedēļā Kuldīgas kultūras centrā Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa sveica uzcītīgākos un labākos novada izglītības iestāžu skolēnus.

Tradīcija godināt labākos skolēnus aizsākās pirms vairāk nekā desmit gadiem. Ik gadu pašvaldība uz tikšanos ar priekšsēdētāju aicina skolēnus, kuriem ir augsti sasniegumi novada, valsts un starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, publiskās runas konkursos, skolēnus, kuri ir aktīvi un radoši sabiedriskajā darbībā un kuri popularizē skolas un novada vārdu.

Pasākumā godināja šādus novada skolēnus:

  • Kuldīgas novada Sporta skola – Dāvids Bendreksis, Inga Birzniece.
  • Bērnu un jauniešu centrs – Nils Zīle, Alise Valtere.
  • E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skola– Rebeka Jāvalde un Annija Kleinberga.
  • Pelču speciālā internātpamatskola – attīstības centrs – 2. kursa skolniece Liene Spāģe, 8.b klases skolnieks Mairis Mitenbergs.
  • Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola – 5. klases skolnieces Mārsija Ieva Jurēvica, Ieva Valdmane, 8. klases skolniece Marta Pūpola, 9. klases skolniece Sanija Smidberga, 12. klases skolniece Katrīna Poriķe, mākslas skolas 7. kursa skolnieces Grēta Girvaite, Kristiāna Rozentāle.
  • Kuldīgas Centra vidusskola – 9.b klases skolēni Katrīna Spēkaina, Kristers Nolle, 11.m klases skolnieks Rodrigo Gruntmanis, 11.v klases skolniece Annija Dadze, 12.m1 klases skolēni Toms Raikstiņš, Jurģis Pēteris Eglītis, Madara Kāle, Ieva Mediņa, Renāte Putniņa, Klāvs Zītars.
  • Kuldīgas 2. vidusskola – 4. klases skolnieces Ieva Ozola, Amanda Kāle, 6.a klases skolniece Romija Vārpiņa, 8.a klases skolnieces Kristiana Kovaļevska, Kristiāna Rozentāle, 9.b klases skolnieks Oskars Šēlis, 11. klases skolniece Paula Grundmane, Rendas filiāle 1. klases skolnieks Armands Zvagulis.
  • V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzija – 12. klases skolniece Lība Sokolovska, 11. klases skolēni Deivids Agriņš, Līga Birzniece, Ieva Kristiāna Bleive, Līva Luīze Bleive.
  • Kuldīgaspamatskola – 6. klases skolniece Agnese Zeltiņa, 7. klases skolēni Paula Astiča, Kārlis Rimaševskis, 8. klases skolnieki Andrejs Štrāls, Ričards Zariņš, 9.b klases skolniece Laura Zikmane.
  • Kuldīgas Alternatīvā sākumskola– 6.a klases skolnieces Kristīne Grinberga, Sonora Benefelde, 5.b klases skolnieks Ģirts Pūris, 5.a klases skolniece Lilija Kļaviņa, 6.c klases skolnieks Kristers Jānis Spuļģītis.
  • Vārmes pamatskola – 3. klases skolniece Ieva Ķemlere, 6. klases skolnieks Edgars Ērglis.
  • Z.A.Meierovica Kabiles pamatskola – 3. klases skolniece Dana Lība Blūma, 7. klases skolniece Ieva Dubāne.
  • Vilgāles pamatskola – 9. klases skolēni Agneta Līdaka, Dāvis Biksons.
  • Ēdoles pamatskola – 9. klases skolnieces Juta Guļaško, Elīza Jansone.
  • Laidu pamatskola – 9. klases skolnieks Kristers Daniels Botsmanis, 4. klases skolnieks Gustavs Gulbis.
  • Turlavas pamatskola – 5. klases skolniece Patrīcija Junkere, 9. klases skolniece Linda Fabriciusa.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav