V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā darbu uzsāk robotikas klase

Publicitātes foto

Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijā sākusi darboties robotikas klase, kas jau paspējusi aizraut skolēnus tik ļoti, ka laiks, darbojoties klasē, tiek pavadīts arī starpbrīžos.

Interese par robotikas klases atvēršanu aizsākās pirms 2 gadiem, viesojoties Sanktpēterburgas Bērnu un jauniešu centrā. Pēc pieredzes apmaiņas, kā arī aptaujājot skolēnus, tika nolemts, ka ģimnāzijā jāveido robotikas klase.

Šī gada martā E-prasmju nedēļas pasākumu ietvaros Kuldīgā, skolēniem un skolotājiem apmeklējot robotikas klašu prezentācijas, skola nolēma ieguldīt līdzekļus robotikas klases inventāra iegādei.

Ģimnāzija ir iegādājusies 10 robotu kastes un 5 elektronikas kastes ar ķēdēm, kas ir lielisks papildinājums fizikas laboratorijai. Datorikas pulciņa ietvaros iespēja darboties robotikas klasē būs arī Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas 5., 6. klašu skolēniem.

Šobrīd robotikas klasēs ar aizrautību strādā 11. un 12. klašu skolēni, kuri priecājas par radušos iespēju, sakot, ka robotu konstruēšana un programmēšana  veicina loģisko domāšanu un attīsta pacietību.­­

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav