Aicinām apmeklēt Skolēnu mācību uzņēmumu pavasara gadatirgu

Publicitātes foto

28. martā no 10:00 līdz 13:30 t/c „Rimi”, Kuldīga, Sūru ielā 2 norisināsies „JA-YE Latvija” skolēnu mācību uzņēmumu pavasara gadatirgus. Apmeklētāji varēs iegādāties oriģinālas dāvanas un saimniecībā noderīgas preces, ko radījuši mūsu pašu novada skolēni!

Šogad Kuldīgā pavasara gadatirgū piedalīsies vairāk nekā 20 Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU).

Gadatirgus apmeklētāji varēs iegādāties oriģinālus koka darinājumus, izstrādājumus no keramikas, riteņa sēdekļa pārsegus, mākslinieciski apdarinātus lietussargusun citas interesantas preces.

SMU ir skolēnu veidots un vadīts mācību uzņēmums, kura darbībai piemīt izglītojošs raksturs. SMU mācību nolūkos pilda īsta uzņēmuma funkcijas un darbojas reālā vidē – skolēni ražo un pārdod preces vai pakalpojumus. SMU ir praktiskās uzņēmējdarbības mācību metode, ko pielieto vairāk nekā simt „JA-YE Latvija” dalībskolu visā Latvijā. SMU gadatirgus ir daļa no mācību procesa. Tā laikā skolēni iepazīstina ar savu biznesa ideju, produkta ražošanas procesu un tajā gūto pieredzi. Pasākuma mērķis ir praktiskās uzņēmējdarbības prasmju un iemaņu pilnveidošana reālā vidē, realizējot skolēnu mācību uzņēmuma preces un pakalpojumus, tādejādi pilnveidojot skolēnu uzņēmējdarbības prasmes.

Gadatirgus organizatori un atbalstītāji aicina ikvienu apmeklēt gadatirgu, iedvesmoties no jauniešu veikuma un atbalstīt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā!

www.jal.lv/news

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav