Senioru veselības diena

Piektdiena, 07 Oktobris 2016

loading...

Foto: Eduards Dambergs

Piektdien, 7. oktobrī, Kuldīgas Kultūras centrā norisinājās Veselības diena, kas veltīta senioru veselībai un labsajūtai.

Veselības dienā seniori bez maksas varēja pārbaudīt sirds veselību, veikt redzes pārbaudi, osteoporozes  un kāju vēnu skrīningu, apmeklēt ārstniecisko vingrošanu, kuru vadīja ergoterapeite un fizioterapeite, baudīt dziedinošo meditāciju gongu skaņās Daces Straumes vadībā, kā arī piedalīties pārgājienā brīvā dabā, kuru vadīja fizioterapeite Nadija Strazdiņa.

Kuldīgas Kultūras centra lielā zāle pasākuma dienā pārtapa par Labsajūtas salonu, kurā notika miniatūru dārzu veidošana, krāsainā adatu terapija, rudens modes aktualitātes, manikīrs un roku masāžas, vaska sveču darbnīca un smaržu terapija.

Savukārt Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums veselīga uztura pieturā sniedza praktiskus padomus un piedāvāja nobaudīt vitamīniem bagātas uzkodas, dzērienus un karstu zupu.

Kuldīgas Kultūras centra foajē darbojās bibliotēka izbraukumā, kurā bija pieejama aktuālā literatūra un iespēja noformēt grāmatas līdzņemšanai.