Kuldīgas novadam jauna mājaslapa

Kuldīgas novada pašvaldība veikusi nozīmīgu soli, modernizējot savu oficiālo tīmekļa vietni. Jaunās vietnes izstrāde nodrošinās efektīvāku komunikāciju un informācijas apmaiņu ar iedzīvotājiem, uzņēmējiem, sadarbības partneriem un citām ieinteresētām pusēm. Aicinām visus par novadā notiekošo, kā arī pašvaldības pakalpojumu piedāvājumu un aktualitātēm turpmāk iepazīties www.kuldigasnovads.lv 

Kas ir mainījies jaunajā mājaslapā:

• Mainīta tīmekļa vietnes struktūra, pārkārtotas sadaļas ērtākai lietošanai

• Mājaslapai mainīts dizains, kas pielāgots Kuldīgas novada vizuālajai identitātei

• Mājaslapa ir pielāgota kā datora, tā mobilo ierīču ekrāniem;

• Mājaslapa ir viegli administrējama un ērti lietojama kā iedzīvotājiem, tā pašvaldības darbiniekiem, kuri ikdienā publicē saturu www.kuldigasnovads.lv

• tā atbilst augstākajiem drošības standartiem, vietne viegli pieejama cilvēkiem ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

Apmeklējot vietni sākumlapas augšpusē attēlota galvenā izvēle ar 8 sadaļām: „Aktualitātes”, „Novads”, „Pašvaldība”, „Iedzīvotājiem”, „Uzņēmējiem”, „Būvvalde”, „Pakalpojumi” un „Kontakti”. Galvenes daļā zem fotogrāfijas attēlota otrā izvēle jeb ātrās piekļuves izvēle, kas attēlota, izmantojot piktogrammas ar 6 izvēlēm. Šī izvēle ir veidota, balstoties pēc pašreizējās vietnes “GOOGLE ANALYTICS” datiem, kas ir visapmeklētākās sadaļas Kuldīgas novada pašvaldības tīmekļa vietnē. Izvēlnē iekļaujas - „Vēstis”, „”Jautājiet mums”, „Kalendārs”, „Kameras”,  „Pakalpojumi” un “UNESCO”. Optimizējot informācijas struktūras sistēmu, ir gūstams ievērojams ieguvums – paātrināta informācijas aprite starp iedzīvotāju un pašvaldību.

Mājaslapa ir nozīmīgs informācijas avots par Kuldīgas novadā notiekošo. Centīsimies arī turpmāk to veidot kā uzticamas informācijas kanālu, mūsdienīgā un ērtā dizainā. Mājaslapa joprojām ir izstrādes stadijā, tāpēc ne viss saturs šobrīd ir pieejams. Tas tiks publicēts pakāpeniski.

234

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav