Kuldīgā notiks NVO forums

Aicinām organizāciju pārstāvjus būt aktīviem un piedalīties NVO forumā, kurš notiks 31.10.2014. plkst. 11:00 Mārtiņzālē, Kuldīgā.

Foruma organizēšanas mērķis ir savstarpēji satikties, uzzināt par aktīvu un rosīgu cilvēku darbību Vidzemes un Kurzemes reģionā, apzināt esošās problēmas NVO sektorā trīs novadu teritorijās, kopīgi meklēt risinājumus veiksmīgam NVO modelim nākotnē. Ikvienam dalībniekam būs iespēja piedalīties sev interesējošā darba grupā. Foruma laikā tiks izvēlēta darba grupa, kas strādās pie stratēģijas sagatavošanas un izstrādes.

Darba kārtība

Kuldīgas novada biedrība „Mobilais izglītības centrs”, jau augustā uzsāka projekta „Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadu NVO sadarbības veidošana” īstenošanu.

Projekta ietvaros ir notikušas bezmaksas mācības nevalstisko organizāciju pārstāvjiem projektu sagatavošanā un vadīšanā, kā arī datorprogrammās Word un Excel. Oktobrī paredzētas nodarbības prezentācijas izstrādes programmāPowerPoint, diskusiju un argumentēšanas prasmēs, biedrību grāmatvedībā. Mācības notiks 2 sestdienas: 18.10., 25.10. no plkst. 9:30 līdz 15:30 Pilsētas laukumā 2, Kuldīgā.

Projekta rezultātā tiks uzrakstīta NVO stratēģija Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadiem, 2014-2019.

Tuvāku informāciju par projekta aktivitātēm varat saņemt, zvanot uz tālruņa numuru
26542280.

Projekts tiek īstenotas ar LR Kultūras ministrijas un „Kurzemes NVO atbalsta centra” finansiālu atbalstu.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav