Aicina uz ģimenes dienas pēcpusdienu “Lecam vasarā!”

ĢIMENES PĒCPUSDIENA

15. maijā no 12.00 līdz 16.00 Kuldīgas pilsētas estrādē notiks ģimenes dienas pasākums “Lecam vasarā!” Aktīvi, radoši, smaidīgi, veselīgas zinības apguvuši, gatavosimies vasarai! Lietus gadījumā pasākums notiks Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13.

Kuldīgas novada bērnu un jauniešu mūzikas un deju kolektīvi iepriecinās ar plašu koncertprogrammu. Bērnu un jauniešu centra pedagogi būs parūpējušies par radošajām darbnīcām. Ierosmi veselīgam dzīvesveidam ikviens varēs gūt meistarklasēs kopā ar deju pedagogu, fizioterapeitiem un uztura speciālisti, kas piedāvās izzinošus fizisko aktivitāšu un vingrojumu paraugdemonstrējumus pareizas stājas uzturēšanai, svara korekcijas profilaksei, pastāstīs par deju nodarbībām kā ikdienas fizisko aktivitāšu un pašsajūtas uzlabošanas veidu, kā arī mācīs pagatavot veselīgus našķus un kokteiļus. Vecākiem būs iespēja apmeklēt psihoterapeites, psiholoģes  Diānas Zandes lekciju “Kā runāt ar pusaudzi”. Parkā darbosies piepūšamās atrakcijas.

Pasākuma programma:

12.00–14.00 Kuldīgas novada bērnu un jauniešu kolektīvu koncerts;

12.00–16.00 veselību veicinošas meistarklases;

13.00–15.00  radošās darbnīcas;

14.30–16.00  lekcija “Kā runāt ar pusaudzi”.

Pasākumu organizē Kuldīgas aktīvo jauniešu biedrība "Sprādziens", Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs un Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Kuldīgas kultūras centrs”.

Veselību veicinošās meistarklases pasākumā tiek finansētas no projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Kuldīgas novada iedzīvotājiem” Nr. 9.2.4.2/16/I/095 .

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav