Gēsthahtes un Kuldīgas skolēni draudzējas jau 20 gadus

Šodien Kuldīgas Centra vidusskola audzēkņi un viņu sadraudzības viesi – apmaiņas skolēni no Bertas fon Sutneres pamatskolas, Gēsthahtē – viesojās Kuldīgas novada Domē, lai tiktos ar priekšsēdētāju Ingu Bērziņu.

No 20. līdz 27. septembrim Kuldīgas Centra vidusskolā viesojas 10 skolēni un 3 skolotāji no sadraudzības pilsētas Gēsthahtes. Kuldīgas Centra vidusskolas un Bertas fon Sutneres pamatskolas audzēkņi šādos braucienos dodas jau 20 gadus. Pieredzes apmaiņas braucienā tradicionāli dodas skolēni, kuri ne reizi sadraudzības pilsētās nav viesojušies. Bertas fon Sutneres skolnieces Lēna un Sāra pastāstīja: „Kuldīgā mūs sagaidīja ļoti sirsnīgi, viesģimenes ir ļoti draudzīgas. Esam apskatījušas arī Ventspili un Rīgu.” Jautājot, kādu pieredzi meitenēm sniedz šāds apmaiņas brauciens, meitenes uzsvēra, ka tā ir lieliska iespēja iepazīt citas tautas kultūru un tradīcijas, gūt jaunu pieredzi.

I.Bērziņa skolēniem pastāstīja par senā rātsnama vēsturi un interesantākajiem faktiem, savukārt jauniešiem bija iespēja uzdot jautājumus; pēc tam visi apskatīja Kuldīgas novada Domes ēku.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav