Aicina pieteikties nodokļa atvieglojumiem

Šī gada 1. janvārī spēkā stājās jauni Kuldīgas novada domes saistošie noteikumi Nr. KNP/2021/5 “Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem un nodokļa piemērošanu Kuldīgas novadā”. Tajos noteikts, kādos gadījumos iedzīvotāji un uzņēmēji var pretendēt uz nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem.

Aicinām apskatīt pievienotās infografikas par nodokļa atvieglojumu apmēriem un to, kam un kādos gadījumos pienākas atvieglojumi.

Ar saistošajiem noteikumiem var iepazīties šeit:

Saistošie noteikumi Nr. KNP/2021/5 “Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumiem un nodokļa piemērošanu Kuldīgas novadā”

Kas jādara, lai saņemtu atvieglojumus?

Ja jums pienākas nodokļa atvieglojumi, lai tos saņemtu, jums jāiesniedz Kuldīgas novada pašvaldībai iesniegums par nodokļa atvieglojuma piešķiršanu, pievienojot nepieciešamos dokumentus.

Pakalpojuma pilns apraksts:

https://www.kuldiga.lv/pasvaldiba/iznomajamie-zemesgabali/nekustamo-ipasumu-nodoklu-atvieglojumi

Paziņojums e-pastā – ātrāk un ērtāk

Tāpat pašvaldība atgādina, ka ir iespējams izmantot ērto un videi draudzīgo nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma paziņojuma saņemšanu e-pastā. Ja vēlaties maksāšanas paziņojumu par nekustamā īpašuma nodokli saņemt e-pastā:

1. reģistrējiet savu e-pastu - WWW.EPAKALPOJUMI.LV sadaļā “Nekustamais īpašums”, “E-pasta un SMS pieteikums” (nepieciešams autorizēties ar internetbankas starpniecību);
2. sūtiet e-pasta vēstuli uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot e-pasta adresi maksāšanas paziņojuma saņemšanai, savu vārdu, uzvārdu, īpašuma/u adresi.

NIN 2 1

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav