Pārbūvēs piecas Kuldīgas ielas

Kuldīgā pārbūvēs piecas ielas – Virkas, Tehnikas, Īso, Akmeņu un Lapegļu – industriālā rajonā kopumā gandrīz divu kilometru garumā.

Kuldīgas novada pašvaldība no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas saņēmusi informāciju, ka apstiprināšanai tiek virzīts Ministru kabineta rīkojums, kas nosaka, ka no pieejamajiem vairāk nekā 24 miljoniem eiro pusotrs miljons eiro iezīmēts Kuldīgas novada pašvaldības projekta idejas konceptam “Kuldīgas pilsētas austrumu daļas degradēto teritoriju infrastruktūras sakārtošana uzņēmējdarbības attīstībai”, kas 2021. gada vasarā tika iesniegts projektu priekšatlasei.

Piecās iepriekš nosauktajās ielās pārbūvēs esošo un izbūvēs jaunu apgaismojumu, brauktuvēs ieklās betona bruģakmens segumu, izbūvēs lietus ūdens kanalizācijas un ūdens un kanalizācijas tīklus, gājēju un apvienotos gājēju-velosipēdistu celiņus, kā arī ierīkos labiekārtotas atpūtas vietas ainaviski skaistākajās vietās.

Ieguldījumi industriālajā zonā ir svarīgi uzņēmējdarbības attīstībai, jo tajā koncentrējas pietiekoši liels uzņēmumu skaits, kas ir nozīmīgs darba devējs pašvaldības iedzīvotajiem. Sakārtota infrastruktūra veicina līdzsvarotu teritoriālo attīstību, darbaspēka un biznesa mobilitātes uzlabošanu, kā arī jaunu darba vietu radīšanu no Rīgas attālākos reģionos. 

SHĒMA

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav